VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Stěhování pro každého

Ačkoliv je hlavní činností firmy Profigroup stěhování celých firem a domácností, nebráníme se žádné zakázce. Ani té nejmenší, kdy po nás chce zákazník převézt jeden kus nábytku. Naši pracovníci vedou celou zakázku co nejrychleji, ale zároveň opatrně ke svěřeným věcem.

Spokojený zákazník

Naším cílem je spokojený zákazník. A to nejen během samotného stěhování (ať už po Praze nebo kdekoliv jinde), ale už od prvotního kontaktu. Proto dbáme na to, že všichni naši pracovníci jsou Češi s čistým trestním rejstříkem. Ať už se od prvotního kontaktu po zaplacení zakázky setkáte s kýmkoliv v našem stejnokroji, bude vám rozumět a ochotně poradí či odpoví.

V klidu vedené zakázky

Zakázky vedené našimi pracovníky jsou vždy v klidné atmosféře. Stěhování nemusí být stresující, to je léty zažitý mýtus. V dnešní době se však dá stěhování udělat i příjemným. Stačí zachovat chladnou hlavu a nemít přehnané nároky. Ne, byt 2+1, stěhovaný ze 4. patra bez výtahu opravdu nebude v autě za hodinu.

Nebojte se zeptat

Kdyby vám během stěhování nebylo cokoliv jasného, ptejte se. Šéf party je připravený čelit jakýmkoliv dotazům. Vy se stěhujete poprvé, ale naši kluci už odstěhovali stovky bytů a kanceláří.

Cena stěhování

Na předběžnou cenu stěhování se můžete optat už při prvotním dotazu. Buď mailem nebo telefonem. Náš dispečer po pár větách navrhne co nejoptimálnější počet pracovníků pro vaši zakázku a nastíní, v jaké výši se s největší pravděpodobností bude pohybovat cena.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace