VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775

Člověk se stěhuje průměrně dvakrát za život. Drtivá většina lidí však zažije stěhování na vlastní kůži jen jednou. Není tedy divu, že takový okamžik provází stres.

Buďte v klidu

Nebuďte ve stresu. Přehnaná nervozita a stres celé akci rozhodně nepomůže. Je dobré jít do stěhování s pozitivní náladou, že vše dobře dopadne a těšit se na nové bydlení. Věřte, že se klukům stěhovákům bude mnohem lépe pracovat s pozitivně naladěným zákazníkem než s nervákem v zádech.

Zeptejte se

Než abyste si domýšleli, co všechno se bude dít a kolik že vlastně nakonec zaplatíte, zeptejte se. Stěhováci jsou zvyklí odpovídat na dotazy, byť se vám mohou zdát sebevíc zbytečné. Nechtějte však po nich vědět, v kolik bude vše hotové, abyste si mohli domluvit schůzku s kamarádkou na kafe. Kdykoliv během stěhování se může cokoliv přihodit a celkový čas se prodlouží - nebo zkrátí.

Doba stěhování

Nechtějte po stěhovácích nemožné. Celkovou dobu stěhování ovlivňuje spousta faktorů. I zdánlivá maličkost může znamenat prodloužení stěhování. Nábytek, který se bude obalovat nebo demontovat, bude rozhodně v autě později, než nábytek, který již bude obalený nebo demontovaný. Věci z přízemí se nosí rychleji než ze čtvrtého patra bez výtahu. V domě se dvěma výtahy půjde vše snáze, než v domě s jedním výtahem, apodobně.

Obalové materiály

Nešetřete. Nebojte se využít obalové materiály, které mají stěhováci s sebou. Věřte, že dvě tři stovky za obalový materiál se vám budou zdát jako banalita v porovnání se škodami, které vám mohou vzniknout poškrábáním stolu, skříně nebo lednice. Pokud odmítnete obalovou službu (která je zdarma), nenese stěhovací firma zodpovědnost za případné poškození, vzniklé nezabalením.

 

Rada na závěr

Celkově platí, že se vyplatí výběr osvědčené firmy. Jestliže firma působí na trhu delší dobu, je pravděpodobné, že bude mít zkušenější pracovníky než začínající firma. Je dobré se dopátrat bližších informací o firmě, ať už ve svém okolí nebo na internetu. Přehnaně nízká cena za stěhování může znamenat menší komfort pro zákazníka.

Kontaktujte nás

Zavolejte, napište, zeptejte se. Naši operátoři jsou připravení vám odpovědět na jakýkoliv dotaz ohledně stěhování, vyklízení, skladování nebo autodopravy.

----**@Articles/category.latte**---- Tento článek neobsahuje žádné produkty ----****----
Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace