VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Naladit se na stejnou vlnu není vždy jednoduché. Zákazníci bývají často ze stěhování nesví, nervozní, trochu vystrašení. Naší úlohou tak není pouze stěhování, ale i celkové navození klidné atmosféry.

Stěhování bytu s Profigroup

Paní Kateřina se stěhovala se svým dítětem z bytu 2+1 v Praze do menšího města nedaleko hlavního města. Po dokončení zakázky nám napsala poděkování za odvedené služby.

"Chtěla bych moc poděkovat partě vašich stěhováků. Byli to opravdu profesionálové na svém místě. Je vidět, že mají stěhování naučené a navíc jsou to velmi sympatičtí pánové. Stěhování bytu jsem se popravdě trochu bála. Jsem sama se synem a představa stěhování nebyla pro mě jednoduchá.

Krátce po příjezdu pracovníků už jsem poznala, že přijeli opravdoví odborníci. Hned se pustili do práce, řekli mi co se bude dít a za jak dlouho bude naloženo. Věděla jsem tedy, že klidně stihnu se synem dojít nakoupit a krátce si pohrát na hřišti. Bylo to určitě lepší, než se synem čekat v kuchyni než vše bude hotovo.

Když jsme se vrátili zpět do bytu, byl už skoro prázdný. Stěhováci měli vše pečlivě zabalené a odnesené v autě. Zbývalo posledních pár kusů nábytku a pak už jsme se vydali do nového bytu. A já se zase začala bát, co řeknou stěhováci na to, že budou muset vše vynést do třetího patra bez výtahu.

Ale neřekli vůbec nic. Prostě začali vynášet jednotlivé kusy nábytku a vše nadále probíhalo ve velmi příjemné atmosféře. Kluci se pořádně zapotili, ale pauzu si neudělali. Ještě vtipkovali, že je fajn, že je to "jen" třetí patro a ne třeba páté.

Veškerý nábytek mi stěhováci z Profigroup rozmístili po bytě podle mého přání, takže na mě už zbývalo pouze otevřít skříně a začít do nich dávat oblečení a hračky. Celé stěhování mého bytu z Prahy do menšího města bylo naprosto v klidu. Neřešili jsme žádný zádrhel, kluci se o vše postarali. Moc vám všem z Profigroup děkuji a slibuji, že vaši službu budu dále doporučovat."

Kontakt stěhování

Pokud potřebujete přestěhovat byt, stěhovat firmu nebo dovézt nábytek z prodejny, kontaktujte naše dispečery. Se vším vám poradí, provedou vás objednávkou a sdělí vám nezávaznou cenovou nabídku. Jsme tu pro vás. Pomůžeme se stěhováním, umíme i vyklízení nebo skladování.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace