VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Nestíháte rozvážet své zboží zákazníkům nebo do svých kamenných obchodů? Najměte si externího dopravce, který vše vyřeší za vás. Máme spoustu zkušeností ze stěhování, vyklízení a autodopravy, takže o vaše věci bude postaráno s naprostou profesionalitou a péčí.

Doprava pro e-shopy v Praze

Jsme smluvním partnerem několika internetových obchodů a e-shopů. Nabízíme dopravu přesně na míru zákazníkovi. Můžeme se domuvit na pravidelném rozvozu každý den nebo jen určité dny v měsíci. Ranní závozy, večerní závozy.

Vše směřujeme - stejně jako dosud při stěhování, vyklízení nebo skladování - k oboustranné spokojenosti. Dlouhodobá spolupráce může fungovat pouze za předpokladu vzájemné důvěry a fair jednání. Na tom si zakládáme. Nám můžete věřit, my potřebujeme věřit vám.

Převezeme krabice, nábytek i tašky

Ať už prodáváte cokoliv, jsme tu pro to, abychom vaše zboží dovezli zákazníkům. Naši práci prověřilo již mnoho firem jak v Praze, tak mimo Prahu. Dokážeme uvolnit část našeho reklamního prostoru na autech pro váš brand.

Naši kluci jsou vesměs Češi, mají čistý trestní rejstřík a můžete jim stoprocentně věřit. Vezmeme si vše na starosti, a tak vám brzy po začátku naší spolupráce ubyde jedna velká starost - starost s rozvozem. My se o vše postaráme a vy si budete moct pouze odškrtávat splněné zakázky.

Hlavní výhodou spolupráce s námi je tak nejen bezproblémový servis pro vaše zákazníky, ale také ušetření času na jiné činnosti spojené s vaším podnikáním.

Kontaktujte nás, my se ozveme

Každou nabídku ke spolupráci pečlivě zvažujeme. Většinou se rozhodneme vše vyzkoušet v praxi a poté se rozhodneme, jak dál. Kontaktujte nás se svou nabídkou spolupráce i vy. Rádi vás poznáme.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace