VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Rozdělení

První fází před zahájením plnění krabic by mělo být roztřídění věcí ke stěhování. Ideální je vyčlenit si krabice nejprve zvlášť pro jednotlivé místnosti. Napište si na papírek název místnosti a k ní buď barvu nebo číslo. Tuto barvu nebo číslo pak budete používat při označování krabic, volte tedy co nejjednodušší variantu.

Popisování

Štítky na krabice budou pro vás jediným vodítkem, až budete třídit přestěhované krabice v novém bytě. Buďte pečliví při jejich popisování. Pokud nebudete vědět, co se v krabici skrývá, otevřete ji a pak ji třeba budete muset přenést do vedlejšího pokoje. Otevřená krabice se mnohem hůře přemisťuje, navíc hrozí vypadnutí a rozbití věcí.

Dělejte hned

Neodkládejte popisování a odnášení krabic. Když zvolíte metodu, zabalím 5 až 10 krabic a pak je všechny popíšu, buďte si jistí, že už u první krabice nebudete vědět, co v ní máte. Stejné je to s průběžným odnášením na vyhrazené místo. Jakmile si necháte pět krabic a pak je budete všechny odnášet, budete fyzicky více vyčerpaní než když je budete odnášet hned po popsání a zabalení.

Hlídejte váhu

Častým problémem je při stěhování krabic jejich přetěžování. Krabice mají svou nosnost a zejména při plnění knihami si zákazník neuvědomí, že konečná váha krabice může být neúměrně vysoká. Plňte krabice knihami jen do cca 1/3 a zbytek doložte oblečením, plyšáky, obrázky apod.

Stohování

Nejspíše budete nuceni obětovat jeden pokoj nebo jeho podstatnou část, abyste měli kam dát všechny krabice. Myslete přitom na svou bezpečnost! Doporučujeme dát na sebe maximálně tři krabice. Při větším množství už hrozí, že spodní krabice neudrží nápor dalších pater a celý komín se vám zřítí.

Obětujte sklep

Doporučujeme pro odložení krabic obětovat na pár dní sklep. Nebudete v něm muset šetřit místo na procházení a nebudete se muset bát, že se krabice zřítí na některého člena vaší domácnosti. Můžete také využít naší služby skladování.

Objednejte nás

Jsme připraveni přijet a zrealizovat vaše stěhování. Zapůjčíme krabice, pomůžeme s balením, odvezeme, vyložíme a vše rozmístíme. Máme spoustu let zkušeností a patříme mezi nejlepší v republice.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace