VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775

Chcete se přestěhovat do Prahy nebo z Prahy? V nabídce budete mít desítky firem. Jak vybrat tu správnou? Podívejte se na naše tipy, na co se při výběru zaměřit.

Zkušenosti

Je jasné, že stěhovací firma, která působí na trhu delší dobu, bude mít více zkušeností než ta, která se vrhla do stěhování teprve nedávno. Zkušení pracovníci spíše ochrání váš majetek před poškozením, budou vědět, jak správně nábytek naskládat do auta a jaký obalový materiál použít.

Cena

Zdá se vám, že cena za stěhování je podezřele nízká? Určitě za tím vězí nějaký háček. Nejčastějším důvodem nízké ceny je fakt, že vám zástupce firmy uvádí cenu bez DPH. K takové částce je potřeba přičíst 21 %. Nízká cena za stěhování může být také důvodem nízké kvality služeb.

Vozový park

Určitě byste neradi slyšeli hodinu před začátkem stěhování, že se pracovníkům vámi objednané firmy porouchalo auto. Kvalitní vozový park je důležitým faktorem pro dodržení závazků daných stěhovací firmou, a to nejen s ohledem na vizuální dojem, ale také z důvodu bezpečnosti a ochrany vašeho majetku.

Služby navíc

Spočítejte si, co všechno za nabízenou cenu dostanete. Chcete demontovat skříň? Budete chtít nějaký kus nábytku obalit? Pozor, aby si firma za tyto služby neúčtovala příplatky! Dnes je již služba demontáže a obalování standardně nabízena v rámci stěhování zdarma.

Pracovníci

Je pro vás důležité, jestli přijedou do vašeho bytu manipulovat s vaším majetkem Češi nebo cizinci? Zeptejte se dispečera před objednáním služby. To platí i o dalších dotazech. Nebojte se zeptat i na sebemenší maličkost, dispečer by měl být ochotný vám vše vysvětlit tak, abyste to pochopili.

----**@Articles/category.latte**---- Tento článek neobsahuje žádné produkty ----****----
Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace