VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Stěhování bytu 3+1 z Berouna do Kladna

Na začátku letních prázdnin jsme se rozhodli přestěhovat do nového města. Z našeho bytu 3+1 v Berouně jsme si chtěli vzít většinu věcí, včetně nábytku, a tak nebylo pochyb, že nám se stěhováním musí pomoct specializovaná firma. Na základě referencí jsme oslovili trojici firem a porovnali jejich cenovou nabídku.

Nakonec naším rodinným sítem prošla nejlépe firma Profigroup a zpětně jsem za to opravdu rád. Celá akce - od počátečního kontaktu až po odjezd kluků - byla naprosto v pohodě.

Stěhováci přijeli na čas, ještě dokonce asi o čtvrt hodiny dříve. Sepsali jsme formulář, kde jsme shrnuli vše, co se bude dít a šéf party mi řekl předběžnou cenu. Pak už se začalo stěhovat. Z bytu nábytek rychle mizel. Jeden kus nábytku musel být demontován, aby prošel dveřmi. Zapomněl jsem, že ta skříň vlastně přišla do obýváku rozložená na prkna. Ale kluci si donesli nářadí a vrhli se do toho.

Stěhováci jeli téměř bez přestávky

Nevím, jestli se stěhováci vůbec stihli napít nebo nasvačit, ale kolem poledne jsme odjížděli na naší novou adresu. Kluci stěhováci moc nechtěli, ale nakonec se nechali přemluvit, že než začnou vykládat náš nábytek a krabice, tak si dají pizzu, kterou jsme jim objednali. Vykládka byla stejně pohodová jako nakládka, veškerý nábytek byl umístěn do pokojů podle našeho přání a stěhováci si odvezli i obaly, abychom nemuseli hned zaplnit popelnici.

Po dokončení prací jsme na výzvu šéfa stěhováků prohlédli auto, abychom potvrdili, že vše je vyloženo a pak už bylo jen zaplacení za odvedenou práci. Kluci byli moc fajn, opravdu pracovití, vysmátí a pohodoví. Určitě je budu doporučovat, kdyby se někdo z mého okolí stěhoval.

Ještě jednou díky a ať se daří!

Kontaktujte nás a my přijedeme i za vámi

Také sháníte někoho, kdo vás bez problémů přestěhuje do nového bytu nebo vaši firmu na novou adresu? Kontaktujte nás se svou poptávkou a my vám nabídneme naší cenovou kalkulaci.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace