VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Pan Karel se stěhoval z rodinného domu od rodičů v Praze-Michli do svého prvního bydlení na sídlišti Barrandov. Na přesun nábytku ze dvou pokojů jsme poslali partu tří pracovníků.

Moje první stěhování

"Jelikož jsem se stěhoval poprvé v životě, neměl jsem nejmenší tušení, jak takové stěhování probíhá. Jediné, co jsem věděl, že si na stěhování najmu specializovanou firmu.

Původně jsem měl v plánu obvolat několik doporučených stěhovacích firem, ale hned během prvního telefonátu jsem byl rozhodnutý. Po zavolání na telefon Profigroup se mě operátor ptal cíleně na vše, co potřeboval a před koncem hovoru už jsem měl cenovou i časovou představu o tom, jak stěhování probíhá.

Čekal jsem, že cena stěhování bude daleko vyšší. A popravdě jsem s tím počítal i po celou dobu od objednání po příjezd kluků stěhováků. Když mi pak šéf party ráno sdělil podobnou cenu jako operátor, tak jsem začal věřit, že mě stěhování nebude stát celou měsíční výplatu.

Stěhování bytu nebo lépe řečeno dvou pokojů v rodinném domě mých rodičů, probíhalo velmi rychle. Než jsem se nadál, už byl nábytek obalený v bublinkové fólii a první kusy nábytku a krabice putovaly do auta. Rovněž z velikosti auta jsem byl nadšený. Tím vzaly za své i mé poslední obavy nad tím, že stěhováním zabijeme celý den. Klukům se vše vešlo do auta najednou, a tak jsme se už nemuseli vracet.

Celá akce stěhování z Michle do Barrandova trvala necelých pět hodin. Opravdu mohu jen smeknout klobouk před všema klukama, kteří přijeli stěhovat. Všichni byli nejen moc šikovní, ale také jejich vystupování bylo velmi profesionální.

Pokud někdo sháníte stěhování kvalitně a poměrně levně, pak naprosto doporučuji Profigroup."

Kontakt stěhování

Kontaktujte naše operátory na tel. 776000776 nebo 776776775. Kromě stěhování pro vás zajistíme profesionální služby vyklízení a skladování.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace