VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Kdo se vydal po své vlastní ose a podniká, čas od času se neobejde bez zkušené stěhovací firmy, která přestěhuje nejen kancelář, ale také např. výrobní halu. 

Na co si dát pozor při stěhování 

Stěhování firmy čas od času zažije každý podnikatel. Může za to nedostatek prostoru, výhodná koupě nemovitosti nebo lukrativnější adresa. V té chvíli každý podnikatel začne uvažovat, jak svou kancelář, archiv, sklad a výrobu co nejrychleji a hlavně bezpečně přestěhovat. Je na čase, podívat se po zodpovědné stěhovací firmě s dlouholetou praxí. Na co si dát pozor při výběru kvalitních služeb?

Stěhování na vlastní zodpovědnost

Největší chybou při stěhování firmy je vydat se po sólové dráze. Sice máte šikovné zaměstnance, ale ti nemají dostatek zkušeností se stěhováním ani fyzickou zdatnost. Nejen, že se práce zaměstnancům nebude líbit, ale také se během stěhování může stát mnoho nečekaných situací. Od poškození nábytku až po zničení drahých strojů. Zohlednit je nutné také stěhovací techniku a vozy. Kdo se chce vyhnout stresu a případným nemilým překvapením, raději zvolí stěhovací firmu. Naše firma PROFIGROUP stěhuje firmy již mnoho let. Máme skvělé reference a naši zdatní stěhováci jsou při práci jištěni pojistkou odpovědnosti. 

Při práci je důležitá organizace

Nechat stěhování na poslední chvíli, aby nedošlo k přerušení výroby, je cesta do pekel. Stejně tak, když si nerozdělíte přesné úkoly. Nejenom že vzniknou zmatky už při samotném balení, ale také při následném hledání nezbytných věcí. Může se stát, že vaše firma bude mimo provoz déle, než jste původně plánovali. Obraťte se na stěhováky, kteří mají se stěhováním firmy v Praze a okolí mnohaleté zkušenosti. Vše zabalíme v předem sjednaném termínu tak, abychom nezasáhli chod firmy, převezeme věci na novou adresu, kde je opět připravíme na další použití. Bez stresu a podle vámi schváleného stěhovacího harmonogramu. Zavolejte si k nám pro stěhování firmy. Naši stěhováci z PROFIGROUP odstěhují vaši firmu bez zbytečných starostí a stresů.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace