VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Rezervujte si s předstihem svou stěhovací firmu, která vám přestěhuje byt i rodinný dům a to dle domluvy nebo třeba formou stěhování na klíč. 

Jaká je nabídka stěhování v Praze 9

Říká se, že stěhování je jedna z nejhorších věcí, kterou člověk za život může zažít. Pokud si však na pomoc pozvete zkušené stěhováky, pak i stěhování rodinného domu nemusí být žádný problém. Máte-li se stěhováním již nějaké zkušenosti, pak jistě víte, že se podle plánu a velkého množství krabic jednoduše neobejdete. Pokud vás stěhování čeká poprvé, rozhodně doporučujeme, obrátit se na naši stěhovací firmu PROFIGROUP

Opravdu zvládnete stěhování svépomocí?

Jednou a asi nejlevnější variantou je, využít vlastních zkušeností, partu přátel a přestěhovat se na vlastní pěst. Pokud bydlíte v nájemním zařízeném bytě a jste majiteli jen několika komod a elektrospotřebičů, pak jistě stěhování zvládnete svépomocí. Problém nastává ve chvíli, kdy je nutné přestěhovat velké šatní skříně, manželskou postel a jiný inventář. Stěhování těžkých břemen vyžaduje praxi a zkušenosti. Pokud chcete i přes to všechno ušetřit, doporučujeme vše pečlivě připravit na stěhování a nakonec si zavolat naše stěhováky z PROFIGROUP, kteří vám odnosí velké skříně i krabice do dostatečně velkého stěhovacího vozu a převezou na novou adresu. 

Stěhování stěhovací firmou

Pokud vybíráte stěhovací firmu, rozhodně dejte na doporučení. Nemáte-li ve svém okolí nikoho, kdo se v poslední době stěhoval, poptejte se na konkrétní úkony přímo stěhováků. Naše stěhovací firma PROFIGROUP má na svých stránkách podmínky stěhování, včetně ceníku služeb a reference. S námi si dopředu spočítáte, kolik bude cena stěhování bytu stát. Konečnou cenu pak určí technik přímo na místě. 

Objednejte si stěhování na Praze 9

Se stěhováním v Praze 9 i v jiných částech Prahy vám pomohou naši zkušení stěhováci z PROFIGROUP. Nabízíme stěhování na klíč a další služby za výhodné ceny. 

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace