VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Firma Profigroup působí na českém trhu stěhování již pěknou řádku let a za tu dobu poznala, jaké jsou hlavní požadavky klientů. Naší službou se snažíme přizpůsobit co nejblíže představám zákazníků a nabídnout jim tak maximální luxus.

Krabice během stěhování zdarma

Pokud si objednáte službu stěhování od naší firmy, máte nově možnost využít zapůjčení až pěti krabic zcela zdarma. V závislosti na délce zakázky pak budete mít tyto krabice zapůjčené až do vybalení buď bezplatně nebo za zvýhodněnou cenu oproti běžnému pronájmu.

Výběr krabice na stěhování není radno podcenit. Pokud si je přinesete z nějakého obchodu, mohou být již několikrát použité a pak se budete zdráhat do nich dát své věci. Mohou také být již s utrhanými uchy nebo jinak poničené.

Je lepší rovnou oslovit firmu, se kterou se stěhujete. Ty lepší nabízejí v rámci svých služeb i krabice. Budete tak mít jistotu, že pracovníci stěhovací firmy, budou s těmito krabicemi spokojení, neboť jsou na ně zvyklí. A navíc, když si od firmy půjčíte balíček krabic (zavážíme od 20 ks), budete mít možnost půjčit si dalších pět přímo během stěhování zdarma.

Vyklízení a pytle zdarma

Stejně jako při stěhování nabízíme krabice ke stěhování zdarma, poskytujeme také pytle při vyklízení zcela zdarma. Použití pytlů je již obsaženo v hodinové sazbě za zakázku, a tak neprobíhají žádné složité výpočty při dokončení zakázky. Je jedno, jestli využijete dva pytle nebo deset.

Po vyklízení vám navíc můžeme prostory bytu nebo kanceláře vyčistit ozonizérem. Desinfekce ozonem je velmi účinná a v posledních dnech i žádaná. Žádné složité hledání vody, kýble a desinfekčních prostředků. Náš pracovník přijde s ozonizérem, zapne do elektřiny a je hotovo. Pak už jen v závislosti na velikosti a členitosti prostoru pohlídá správný čas, aby desinfekce byla účinná.

Ohledně desinfekce ozonem se můžete podivat na stránky naší pobočky, která se touto činností zabývá. Internetovou prezentaci naleznete ZDE.

Kontaktujte nás

Neváhejte a kontaktujte naše dispečery se svou poptávkou. Ať už chcete přestěhovat, vyklidit nepořádek nebo něco uskladnit, jsme tu pro vás. Staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem!

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace