VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Skvělá práce stěhováků, vše v klidu

"Chtěl bych touto cestou poděkovat zaměstnancům firmy Profigroup stěhování za realizaci stěhování našeho bytu. Vše bylo naprosto super, kluci jsou hodně komunikativní a pracovití. Mají to super nejen na oko (stejnokroj, nové auto), ale i v praxi (odvedená práce). Mohu všem doporučit.

Domlouvali jsme si stěhování s hodně velkým předstihem. Myslím, že prvotní kontakt s dispečerem Profigorup proběhl asi tři měsíce před plánovaným stěhováním. Byly mi vysvětleny podmínky stěhování, naznačena cena a přislíbeno, že můj kontakt bude předán kolegovi, který se se mnou domluví na prohlídce.

Tak se také stalo a my jsme se po pár dnech sešli. Tím, že stěhování bylo ještě poměrně daleko, byla učiněna předběžná cenová nabídka s tím, že přesnější detaily upřesníme krátce před stěhováním podle aktuálního množství věcí. Některý nábytek jsme totiž plánovali ve starém bytě nechat, ale ještě jsme přesně nevěděli který.

V den stěhování přijela dvě auta Profigroup a vystoupili čtyři usměvaví kluci. Práce jim šla skvěle od ruky. Měli to dobře zorganizované, vše pečlivě promysleli, aby práce rychle ubíhala. Nábytek nám rychle mizel z bytu do auta a krátce po obědě se odjíždělo na novou adresu.

Musím ocenit práci šéfa party, který mi pravidelně dával informace, co se bude dít. Neměl jsem ani čas se něčeho obávat. Bylo vidět, že zná pocity lidí, kteří se stěhují. Na všem podstatném jsme se domlouvali. Bylo to opravdu profi.

Vyložení věcí v našem baráčku bylo hodně rychlé. Kluci už nemuseli nikam do schodů, a tak nábytek rychle plnil jednotlivé místnosti podle našeho přání. Překvapilo mě, že jsme nemuseli hned vrátit použité krabice. V klidu jsme si vybalili a zhruba za čtrnáct dní jsem se domluvil na vrácení.

A nesmím zapomenout na možnost využít i služby vyklízení přímo během stěhování. Koupili jsme si novou sedačku a postel, a tak jsme si nechali starou sedačku a postel odvézt na sběrný dvůr.

Ještě jednou smekám klobouk před prací stěhováků. Vážně to není jednoduchá práce, kterou by mohl dělat každý. Alespoň určitě ne na takovéto úrovni.

Každý, kdo chystá stěhování, doporučuji využít stěhování Profigroup. My jsme se stěhovali z kraje Prahy na druhý konec hlavního města a vše bylo super. Kluci říkali, že jezdí stěhovat i mimo Prahu. Tak neváhejte

Přeji hodně zdaru ve vaší práci!" 

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace