VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Stěhujeme po celé Praze, Středočeském kraji i celé republice. Naši řidiči mají spoustu zkušeností, projeli už každou ulici v hlavním městě a neztratí se ani nikde jinde. Svěřte svůj nábytek do našich rukou a o vše se postaráme.

Stěhování do Prahy

Pokud jste celý život bydleli mimo Prahu, pak pro vás může být přesun do hlavního města trochu stresující. Ale nemusíte se ničeho bát. Je to město jako každé jiné, jen je trochu větší. Aby pro vás byl alespoň rozjezd na pohodu, od toho jsme tady my - stěhováci z Profigroup. Postaráme se o to, aby vše, co potřebujete, dorazilo do nového bydliště v pořádku.

Našim zákazníkům nabízíme maximální možnou péči za rozumné peníze. Kluci stěhováci jsou pohodoví, ochotní a jsou připraveni vyhovět téměř každému vašemu přání. Na nábytek používáme kvalitní obalový materiál, aby se během přepravy nic nepoškodilo.

Výtahem i schodištěm

Pro celkovou délku stěhování je hodně důležité, jestli se bude moct použít výtah nebo vše nosit po schodech. Rozhodně to ale není tak, že bychom jezdili jen na zakázky, kde je výtah. Naši pracovníci jsou připraveni na obě varianty.

Jen mějte na paměti, že pro stěhování budeme potřebovat dostatek místa zejména na chodbě a v prostoru kolem vstupních dveří. Takže pokud máte na cestě z vašeho bytu na parkoviště nějaké květiny, botníky či cokoliv jiného, je vhodné vše před příjezdem stěhováků odstranit. Ušetříte tak další čas, o který by jinak bylo celé stěhování delší.

Kontaktujte nás

Jestli jste se ještě nerozhodli, jestli využít služeb Profigroup, zavolejte nám. Naši dispečeři vám zodpoví všechny dotazy a nabídnou co nejefektivnější řešení pro vaši zakázku. Určitě se domluvíme. Jsme tu pro vás a vaše stěhování.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace