VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Až se budete chystat přestěhovat, neváhejte nás kontaktovat. Vše vám podrobně vysvětlíme tak, abyste porozuměli. Ale je to jednoduché - objednejte si nás a my vše zařídíme.

Přestěhování po Praze

Za dobu našeho působení jsme přestěhovali už stovky domácností i firem a to nejen po území hlavního města Praha, ale i po celém Středočeském kraji. Naši zákazníci však bydlí i za hranicemi tohoto regionu. Pokud se chcete přestěhovat z Prahy nebo do Prahy, pak vám nábytek odvezeme kamkoliv v republice.

Naši stěhováci jsou vesměs Češi, takže se nemusíte bát, že by vám nerozuměli. Každý pracovník Profigroup prochází náročným výběrem a absolvuje několik hodin teorie i praktických nácviků, než jede k zákazníkovi. Na naše kluky se můžete absolutně spolehnout. O váš nábytek bude postaráno s maximální profesionalitou.

Skladujeme a vyklízíme

Jsme stále rostoucí firma, která se nebrání novým zkušenostem. Během let jsme ke stěhování přidali i další služby jako jsou vyklízení nebo skladování. Nabízíme i rozvozy, dokážeme zprostředkovat prodej vašeho bytu nebo zajistit ozonizaci prostor.

Ve všem, do čeho se pouštíme, chceme být nejlepší, a tak se stále učíme, trénujeme, sháníme informace. I přes všechno naše nasazení a kvalitu služeb se i nadále snažíme držet cenu stěhování na přijatelné úrovni. Díky tomu získávají naši zákazníci nadstandardní stěhovací služby za standardní ceny.

Kontaktujte stěhováky

Jsme připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy ohledně stěhování. Během hovoru od vás zjistíme všechny potřebné informace ke stanovení nezávazné cenové nabídky a pak už bude jen na vás, jestli se stanete naším dalším spokojeným zákazníkem.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace