VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775

Když jsem se rozmýšlel, jestli se přestěhuji sám nebo s firmou, zvítězila druhá varianta. A teď po stěhování musím říci: díky Bohu!

Řeší to každý, koho čeká stěhování. Mám si sehnat kamarády nebo se spolehnu na firmu? Pan Pavel z Prahy 3 se rozhodl využít služeb naší stěhovací firmy a rozhodnutí dnes nelituje.

Stěhování s firmou

"Má představa o stěhování s firmou se samozřejmě opírala o domněnku, že vše bude neúměrně drahé. Ale protože všechny své kamarády ze školy mám v jiném městě, než bydlím, ani jsem jinou možnost neměl. Začal jsem se tedy rozhlížet po kvalitní firmě a cenách za stěhování.

A mile mě překvapilo, že žádná z oslovených firem mě neohromila nijak vysokou částkou. Ceny stěhování byly v řadě firem srovnatelné a i při nejhorších scénářích mi stěhování bytu 2+1 po Praze vycházelo někde do patnácti tisíc korun. Nakonec jsem zvolil firmu Profigroup, kde mě zaujala jednoduchost kalkulace a otevřenost v jednání. Všemu jsem porozumněl, žádné dlouhé přemýšlení při mých otázkách.

Domluvili jsme se tedy na podrobnostech, vše si odsouhlasili prostřednictvím mejlu a já začal balit. Musím říct, že jsem měl i štěstí, že stěhováci měli volný termín přesně na den, který jsem já upřednostnil. Nemusel jsem si tedy nic dalšího zařizovat v práci.

Když kluci ráno přijeli, udělali mi odhad ceny stěhování, kdy mě uklidnili, že více než kolik mi řekli, stěhování určitě stát nebude.

Rychle a hladce přestěhováno

Snažil jsem se chvíli chlapům stěhovákům pomáhat, ale brzy jsem zjistil, že se jim spíš motám a tak jsem nechal veškerou práci na nich. Šlo jim to skvěle od ruky. Na vše použili obalový materiál a i speciální pomůcky, o kterých jsem nevěděl, že existují. Byl jsem rád, že jsem si na stěhování pozval profesionály.

Ano, stěhování stojí peníze, ale každému mohu jen doporučit. Když jsem viděl, jak z kluků lil pot, ale pokaždé se znovu a znovu vraceli do třetího patra pro další kusy nábytku a krabice, tak nezbývalo než smeknout. Sám bych to určitě nedal a kamarádi by mě nejspíš přestali mít rádi.

Každému, kdo se chce stěhovat po Praze nebo i mimo ni, doporučuji firmu Profigroup. Stěhování bylo rychlé, úplně v pohodě a nakonec i ta cena byla vzhledem k velké náročnosti stěhování velmi příznivá."

----**@Articles/category.latte**---- Tento článek neobsahuje žádné produkty ----****----
Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace