VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Výhody příprav

Čím více času si na balení před stěhováním dáte, tím lépe. Není dobré nechávat vše na poslední chvíli a pak se stresovat blížícím se limitem, kdy dorazí stěhováci. Počítejte s tím, že týden by měl být pro vás na přípravu minimum.

Začněte zezadu

Věci si balte od těch nejméně potřebných. Jako první si sbalte sezonní věci. Pokud se stěhujete v létě - tak zimní bundy, svetry, kozačky. Děti si mohou probrat své hračky, začněte sundavat obrázky ze zdí a vystavené hrnečky, knihy a podobně. Dva dny před stěhováním už byste měli mít k dispozici opravdu jen to nejnutnější - oblečení, čtyři talíře, příbory, věci na spaní.

Přichází obalování

Jakmile máte vyprázdněné skříně, skříňky a komody, můžete se pustit do obalování nábytku. Ideální je bublinková fólie, která pomáhá zamezit případnému odření. Někdy si zákazníci při stěhování nábytek balí pouze do stretch fólie. Ta sice pomůže proti otevírání dvířek a proti otiskům, či prachu, ale případnému odření nikoliv.

Stěhování na klíč

Veškerému shonu před stěhováním, během stěhování a po stěhování se můžete vyhnout, pokud si objednáte tzv. stěhování na klíč. Během něj vám stěhováci od Profigroup vše dají do krabic, vše zabalí, odvezou, vyloží a vybalí. Tato varianta je pochopitelně dražší, ale pokud máte nedostatek času z důvodu práce nebo starosti o rodinu, pak je k nezaplacení.

Kombinace služeb

Službu stěhování a stěhování na klíč můžete samozřejmě i zkombinovat. Nandejte si věci do krabic a obalování nechte na profesionálech. Kluci si dovezou vlastní kvalitní obalový materiál a váš nábytek zabalí za pár minut. Pokud budete chtít, obalový materiál po vybalení na nové adrese odvezou a zlikvidují.

Kontaktujte nás

Nebojte se nám zavolat nebo napsat se svou poptávkou. Nabídneme vám nejvhodnější počet lidí a naší cenovou nabídku. Pak už bude jen na vás, zda do toho s námi půjdete.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace