VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Půjčíme vám krabice

Stěhování od firmy Profigroup je komplexní službou. Od poskytnutí vozu, pracovníků, obalového materiálu až po naložení, převoz a vyložení. Víte však, že si jednotlivé činnosti můžete objednat i samostatně? Například půjčení krabic.

Zapůjčíme krabice

Pokud se rozhodnete stěhovat svépomocí, ať už s vlastní dodávkou, s pomocí rodinných příslušníků nebo kamarádů, budou se vám určitě hodit krabice. Spousta krabic. Jestli nechcete obíhat obchody, prosit známé, či si s jejich sháněním dělat jakékoliv jiné starosti, my to za vás vyřešíme. Krabice vám půjčíme na jakoukoliv dobu budete potřebovat.

Dovoz i odvoz zajistíme

Ke službě zapůjčení krabic poskytujeme standardně i dovoz a odvoz po Praze zdarma. Za dovoz mimo Prahu pak účtujeme 10 Kč/km. Krabice dodáváme v rozloženém stavu. Nemusíte se však bát složité manipulace. Do potřebného tvaru krabice složíte během pár vteřin.

Jednorázová cena

Za půjčení krabic se platí jednorázová cena. Paušální částka je závislá na počtu půjčených krabic. Při počtu do 50 ks je to 500 Kč, od 51 do 100 ks je to 1000 Kč a nad 100 ks se cenová nabídka dělá individuálně. Za každou krabici se navíc platí vratná záloha 50 Kč/ks, která je zákazníkovi vrácena při odvozu, pokud krabici nepoškodí.

Začínáme v prosinci

S půjčováním krabic začneme v prosinci. Naše krabice jsou pevné a dostatečně prostorné. Využijete je nejen při stěhování. Pro objednání volejte tel. 776000776 nebo pište na info@profigroup.cz.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace