VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Připravte si skladovací místnost a nalaďte se na balení těch nejmenších drobností.

Vyhraďte si místo, ideálně místnost

Během balení se objem věcí ve vašem bytě minimálně zdvojnásobí. Nábytek sice ještě zůstává na svém místě, ale všude na zemi jsou rozmístěné drobnosti hned do několika hromádek, určených pro přepravu, vyřazení a nabídnutí k dalšímu použití, třeba na charitu. Pokud vám prostor v bytě dovolí, vyčleňte si jednu místnost pro stěhování. Skládat si můžete věci postupně a dopředu, aniž byste měli pocit, že žijete v provizoriu. Pokud vám volná místnost nezbývá, využijte ložnici. Obývací část a kuchyně vám bude i nadále útočištěm, kde chvíli zapomenete na stěhování a místem, kam si pozvete návštěvu na poslední párty ve vašem starém bytě. 

Jak správně balit

Balení je jedna věc, ale správné balení, je věc druhá. Ideálně začněte balit doplňky, drobnosti, sbírky aj. zkrátka vše, co k životu akutně nepotřebujete. Každou krabici na stěhování nezapomeňte pečlivě popsat. Lepší, než obaly popisovat, je označení barevnými značkami. Stejné barvy pak použijte u jednotlivých místností. Vybrali jste pro obývák zelenou? Ve směsi boxů na stěhování nebudete muset číst nápisy, pouze se budete orientovat na zelené štítky na krabicích.

Stěhování spotřebičů

Dostali jste se konečně k vyklízení a balení spotřebičů? Vyndejte všechny plechy z trouby, vyjezte, vyčistěte ledničku i mrazák. Nezapomeňte je zbavit námrazy a důkladně osušit. Stěhování elektrospotřebičů vyžaduje zručnost a použití kvalitních stěhovacích pomůcek. Proto stěhovákům nezapomeňte říct, jak velké spotřebiče vaše domácnost vlastní a jejich přibližnou váhu. 

Stěhování těžkých věcí hlaste dopředu 

Máte-li v bytě těžké věci, jako jsou masivní skříně, trezory, piana, vestavné knihovny, zkrátka vše nad 100 kg, hlaste je stěhovací firmě předem. Naši stěhováci z PROFIGROUP budou na stěhování těžkých břemen připraveni dopředu. 

Pokud byste se nechtěli zdržovat balením věcí před stěhováním, objednejte si firmu. Kluci a holky z Profigroup vám zabalí během jediného dne vše ke stěhování. Vy tak nebudete muset bydlet v krabicích několik dní, ale pouze jednu noc.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace