VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Začněte přemýšlet, co se vám finančně vyplatí nejlépe. 

Přemýšlejte, jak chytře ušetřit při stěhování

Myslíte si, že pozvat si profi stěhovací firmu je finančně náročné a že převézt nábytek zvládnete s pomocí svých přátel sami? Opak může být pravdou. Stěhování od PROFIGROUP garantuje plnění časového harmonogramu, včetně dohodnutých služeb. V ceně stěhování je zahrnutý obalový materiál, se stěhováním máme bohaté zkušenosti a řekneme vám, kolik krabic a přepravek na zabalení celého bytu skutečně potřebujete. 

Pokud máte například rozsáhlou sbírku nebo vlastníte rodinnou knihovnu, firemní technik se přijede podívat na místo a poradí s výběrem správného druhu obalového materiálu. Spoléhat se pouze na krabice z obchoďáku se v určitých situacích zkrátka nemusí vyplatit. Například porcelán po babičce, drobnosti z vitríny a další věci do nich jednoduše uskladnit nelze. Na ty je potřeba pevné obaly, které budete muset v případě stěhování svépomocí kupovat. 

Proč si objednat velký vůz

Není nic lepšího, než si na pomoc se stěhováním pozvat partu přátel a majitele avie. Ale co dělat ve chvíli, kdy parta přátel nemůže a řidič auta také ne? Přestěhujete si celý byt malou dodávkou nebo osobním vozem? Pak je potřeba spočítat si, kolikrát se budete muset otočit, než vše přemístíte. Také musíte počítat s velikostí všech přepravovaných věcí a dopravními předpisy. Naše stěhovací firma PROFIGROUP vlastní několik stěhovacích vozů. Pronájem vozu včetně řidiče a zdatných stěhováků nevyjde víc, než na několik stovek a za odpoledne máte hotovo. 

Objednejte si stěhování od PROFIGROUP

Neřešte, jak a čím přestěhujete všechny skříně z vaší domácnosti. Naši stěhováci z PROFIGROUP jsou pravidelně školeni. Během práce jsou jištěni pojistkou s vysokým plněním a k práci používají výhradně profi stěhovací pomůcky. S námi vám odpadnou všechny nepříjemné starosti spojené se stěhováním!

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace