VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Stěhujeme byt 2+1 v Berouně

Na zakázku pana Jaroslava jsme poslali partu 3 pracovníků. Jeho byt 2+1 se totiž nacházel ve 4. patře. Dva naši pracovníci se tak mohli věnovat velkým kusům nábytku a třetí běhal s krabicemi a dalšími menšími položkami.

"Se stěhováním jsem neměl žádné zkušenosti, stěhovali jsme se s manželkou poprvé. Rovnou jsme ale zavrhli možnost, že bychom si vše převezli sami. Jednak minimálně jeden z nás neustále musí hlídat děti a pak bychom na to určitě nestačili fyzicky. O tom, že nemáme k dispozici tak velké auto, ani nemluvě," říká pan Jaroslav.

Naši kluci jej rychle přesvědčili, že pozvat si stěhováky je dobrá volba. Po sepsání úvodního formuláře jsme se pustili do práce a začali nosit věci do auta. "Přiznávám, že byla spíše náhoda, že stěhováci mohli zaparkovat tak blízko od vchodu. Většinou je u nás ulice plná aut. Kluci mi prozradili, že jsem díky tomu ušetřil dost peněz," dodává pan Jaroslav.

Parkování opravdu dokáže hodně ovlivnit celkovou cenu. Zakázky realizujeme v hodinové sazbě, a tak je každá ušetřená minuta od vchodu k autu důležitá.

Kromě stěhování realizujeme také vyklízení nebo skladování.

Demontáž a montáž nábytku je zdarma

U pana Jaroslava byla nutná demontáž jedné skříně. I proto bylo dobře, že parta Profigroup dorazila ve třech lidech. Neboť i při věnování se rozmontovávání skříně dvěma pracovníky nadále práce ubíhala díky třetímu v partě.

Rozložit skříň nebyl problém. I s popsáním jednotlivých dílů a zkompletováním šroubků vše zabralo cca čtyřicet minut.

Po přejezdu na nové bydliště pana Jaroslava nás přivítala jeho manželka s nabídkou kávy a něčeho dobrého na zub. Rychle jsme se posilnili a vrhli jsme se do stěhování.

"Kluci ani na naší pobídku, ať si kafe vypijí v klidu, nebrali ohledy a chtěli mít vše rychle hotové. Obdivuji, že nevyužili možnosti si prodloužit čas na stěhování a upřednostnili komfort nás, zákazníků, před svým. Klobouk dolů. Děkuji. Bylo fajn se s vámi stěhovat," dodal pan Jaroslav.

Cena dle předchozí dohody

Pan Jaroslav i jeho paní byli velice milí a vstřícní. Jejich pozitivní přístup ke stěhování nám pomohl vést zakázku v pohodovém duchu a k oboustranné spokojenosti.

Pojďte s námi stěhovat i vy. Stačí nám zadat parametry vaší zakázky do formuláře, mejlu nebo prostě zavolat.

 

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace