VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Stěhujeme nábytek do skladu

Pokud chystáte rekonstrukci svého bytu nebo domu, budete muset vyřešit, kam s nábytkem, aby se nepoškodil. Firma Profigroup, která už řadu let provádí stěhování a vyklízení, nabízí své sklady a také odvoz. Zákazník tak má dvě služby v jedné a nemusí složitě kooperovat činnost dvou firem.

Pro váš nábytek přijedeme, sepíšeme soupis nábytku, vše pečlivě obalíme a odvezeme. Ve stěhování patříme k nejlepším v republice, můžete se tak spolehnout, že o váš nábytek bude postaráno s maximální péčí a opatrností.

Nabízíme sklady v Praze i okolí

Pro naše zákazníky máme připravené sklady v hlavním městě, ale i v jeho blízkém okolí. Sklady jsou pravidelně kontrolované, větrané, suché a zabezpečené. Do skladů nemá přístup nikdo nepovolaný. Nabízíme prostor od jednoho metru čtverečního a za ceny od 173 Kč za metr. Až přijde čas, váš nábytek vám opět dovezeme.

Stěhování se skladováním se velmi rychle stalo oblíbenou službou. Zákazníci oceňují především rychlou domluvu, férové jednání a rozumnou cenu. Naši stěhováci jsou Češi, kteří mají spoustu zkušeností, nezkazí legraci a jsou diskrétní.

Kdo využívá skladování

Kromě zákazníků, kteří si naplánovali rekonstrukci pokoje, bytu, domu nebo obchodních prostor, využívají našich služeb také například zahrádkáři či majitelé chalup. A to zejména v měsících říjnu a listopadu, kdy zazimovávají svou zahradní techniku a nábytek. Ušetří tak místo ve svých kůlnách či přístřešcích a navíc se nemusejí bát, že při návštěvě zloděje o své vybavení přijdou.

Sklady Profigroup jsou vhodné například i pro umístění krabic s archivem nebo transportního zboží, než dorazí smluvní přeprava. Samozřejmě nabízíme za příplatek i možnost odvozu vašich věcí do skladů jiných společností.

Jsme připraveni vypracovat nezávaznou nabídku i vám. Kontaktujte nás a spojte síly s profesionály.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace