VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Stěhování a vyklízení v jednom

Během balení před stěhováním určitě objevíte řadu hraček, knížek, sešitů a dalších drobností, na které jste již dávno zapomněli. Doporučujeme, abyste v tento okamžik nedávali věci zpět do šuplíku, ale prostě se s nimi rozlučte. Naši pracovníci budou mít s sebou pytel, který můžete na tyto nepotřebnosti využít.

Stěhovat byt je dlouhodobý proces. Nejedná se ani náhodou pouze o onen akt přesunu věcí z vašeho stávajícího bytu do bytu nového. Stěhování začíná dlouho předtím - výběrem termínu, domluvením stěhovací firmy a na závěr balením.

Vyhraďte si hned na začátku prostor, kam budete dávat nalezené objevy ze zadních prostorů šuplíků, skříní, zpod postele nebo zpoza skříní. Během stěhování tak můžete rovnou uskutečnit také vyklízení.

Ne každá firma však tuto možnost nabízí. S Profigroup se bez problémů domluvíte. Věci určené k likvidaci odvezou na skládku, vše ostatní vám bez poškození převezou do nového bytu.

Rozmístíme nábytek po bytě

Některé stěhovací firmy vám nanosí nábytek a krabice do bytu a na shledanou. Profigroup však záleží na tom, abyste se v novém bytě co nejrychleji cítili dobře. Pracovníci vám na závěr stěhování nábytek rozmístí po bytě přesně podle vašeho přání. A když budete chtít, pomohou vám i s vybalováním věcí z krabic!

V rámci našich služeb totiž poskytujeme i tvz. stěhování na klíč, tedy stěhování, kdy se postaráme i o naplnění a vyprázdnění krabic.

Obraťte se na profesionály

Jsme profesionály ve stěhování, vyklízení a skladování. Obraťte se s vaší nabídkou na naše pracovníky a vše zařídíme za vás. Cenovou nabídku vám sdělíme zcela zdarma a nezávazně. V klidu si můžete promyslet, zda stěhování s námi uskutečníte či nikoliv.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace