VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Stěhování v Praze

Pokud vás čeká stěhování, pak se připravte na to, že to neznamená jen ten jeden den, kdy se vaše věci přesunou ze starého do nového bydliště. Naopak. Stěhování, to je především dlouhá příprava a - sice o něco kratší, ale také nepříliš zábavné - vybalování.

Uděláme za vás

Jste-li pracovně velmi vytížení, pravděpodobně nebudete mít na zabalování, třídění a demontování moc času. Přesto nemusíte zoufat. Naše firma se postará nejen o bezproblémový den přesunu, ale zajistí vám pracovníky také na balení a vybalování. Jedná se o poslední dobou stále oblíbenější službu - all inclusive nebo českou variantu stěhování na klíč. A to zejména při stěhování kanceláří.

Pracujeme spolehlivě

Nemusíte se ničeho bát. Všichni naši pracovníci jsou Češi s čistým trestním rejstříkem a jsou pravidelně školení na dovednosti spojené se stěhováním i chování k zákazníkům. Všechny pracovníky průběžně kontrolujeme a případné nesrovnalosti okamžitě řešíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.

Obalíme, demontujeme

Ke standardům našeho stěhování patří obalování do bublinkové a stretch fólie a také demontáž a montáž běžného nábytku - skříní, postele apod. Samozřejmostí je pro nás rozmístění nábytku na určené místo dle přání zákazníka. Při stěhování po Praze máme výhodu, že manipulujeme auty do 3,5 tuny, můžeme tedy i do míst, kam mají kamiony vjezd zakázán.

Kontaktujte nás

Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Jsme připraveni vám vyjít vstříc, poradit a hlavně udělat vaše stěhování lehčím. Sice už dávno neplatí, že je lepší vyhořet než se stěhovat, ale přeci jen se připravte na to, že stěhování vás především psychicky vyčerpá. Využití specializované firmy na stěhování pak určitě oceníte.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace