VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Stěhování bez zbytečných starostí

Budete se za pár měsíců stěhovat, ale hlavu plnou starostí máte již dnes? Rozhodli jste se, že chcete sebou dále brát jen ty nejnutnější věci, abyste se vyhnuli sáhodlouhému vybalování? Pak věřte, že taková opatřeni nejsou nutná, protože stěhování se dá zvládnout s poměrně klidnou hlavou. Samozřejmě, že na místě Vašeho stěhování je v tomto případě odborná firma, která má nejen mnoho zkušeností, ale také vlastní velká auta, takže stěhování Vašeho bytu nebude pro ně nijak složitý proces. Kromě toho je také dobré, pokud budete již v dostatečném předstihu sbírat vhodný obalový materiál, příkladem jsou krabice od banánů či jiné, které Vám můžeme zapůjčit, což Vaše stěhování výrazně ulehčí.

Dobrá organizace ke stěhování patří

Balit věci je na místě také s předstihem, jelikož jak víme, nevětším nepřítelem je vždy čas a pokud se rozhodnete nechat vše na poslední chvíli, potom převládne stres a v klidu celá realizace rozhodně probíhat nebude. Takže balit věci v dostatečném předstihu rozhodně není zbytečné, jak by se mnoha lidem mohlo zdát. Dobré je, balit věci do krabic po jednotlivých místnostech a veškeré krabice na viditelném místě popsat, jelikož tak se vyhnete nejen stresu, ale také naprostému chaosu, kdy je poté nutné vybalit naprosto vše a to na jednom místě, protože člověk stejně neví v danou chvíli, kam a co zabalil. Kdo má prostor, tak je před stěhováním fajn vyhradit jednu místnost, kam budete postupně skládat zabalené a popsané krabice a tak nebudete po dobu celé realizace žít v provizoriu.

Věci denní potřeby zabalte do jednoho kufru

Zabalte si do jednoho kufru věci, bez kterých se neobejdete stylem jako byste právě jeli na dovolenou, tak překonáte nejen zbytek času ve starém bytě, ale také začátek v novém bytě, kde vybalovat můžete postupně. Výběr stěhovací společnosti také řešte v předstihu nejen, že tak seženete společnost, která je špičkou ve svém oboru, ale také se mnohem lépe domluvíte na vhodném termínu. Máte další otázky? Pak nás neváhejte kontaktovat!

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace