VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Stěhujeme dům

Pan Jiří z Jiloviště nás našel na internetu. Pečlivě si prošel naše stránky a pak si zavolal o nezávaznou cenovou nabídku. Dle informací, které nám poskytl, jsme mu udělali představu o předpokládané ceně a domluvili si prohlídku.

Prohlídka zdarma

Na byty 3+1 a rodinné domy poskytujeme prohlídku zdarma. S panem Jiřím jsme se domluvili na schůzce před jeho odjezdem do práce, tedy kolem půl osmé ráno. Prošli jsme společně jeho dům v Jílovišti, ze kterého se stěhoval a doporučili počet pracovníků. Zároveň jsme odhadli očekávanou cenu.

Objednávka

Ještě než jsme se vrátili z prohlídek, už jsme měli v mejlu objednávku stěhování od pana Jiřího. Zadali jsme jeho poptávku do kalendáře a potvrdili objednávku. V tuto chvíli už bylo vše domluveno. Ve stanoveném termínu jsme se dostavili k domu v Jílovišti a začalo stěhování.

Sehraný tým

Naši stěhováci mají za sebou stovky stěhování různého druhu - bytů, domů, firem i jednotlivých věcí. Práci si rozdělili do jednotlivých part, a tak stěhování ubíhalo rychle. Velké kusy nábytku byly obaleny do bublinkové fólie a vše pečlivě umístěno do stěhovacího auta. Pan Jiří byl velice vstřícný a pohodový, klukům nabídl kafe a na oběd objednal pizzu.

Vykládka

Po naložení všech věcí jsme vyrazili na místo vykládky, kde bylo stěhování zakončeno rozmístěním nábytku dle přání zákazníka a zbaveno obalů, které jsme odvezli k likvidaci. Pan Jiří byl se stěhováním od Profigroup spokojený. Prozradil, že nečekal, že vše tak rychle uteče a hlavně, že se ani nestihl stresovat a vše je hotovo.

Stěhování

Stěhování prostě umíme. Věnujeme se stěhování už řadu let. Vždy se snažíme navodit příjemnou atmosféru, která celému stěhování prospívá. Zároveň dbáme na kvalitní práci i vystupování, abychom si zasloužili to nejvyšší ocenění - spokojeného zákazníka.

Kontaktujte nás

Zavolejte si také o nezávaznou cenovou nabídku na vaše stěhování. Můžete také napsat mail. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace