VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Zapojte své děti do stěhování. Zaúkolujte je s balením hraček a oblečení. Děti budou mít na stěhování skvělé zážitky!

Začleňte děti do plánování stěhování

Konečně nastala ta chvíle, kdy se vy i celá rodina odstěhujete do vašeho vysněného domu. Konečně odešel poslední řemeslník a vy máte v ruce klíče, které umožňují přestěhovat všechny vaše věci na novou adresu. Stěhování nemusí být nutně šílenství. Stačí si udělat systém a hlavně zaúkolovat i ty nejmenší členy domácnosti, tedy děti. Pak vše zvládnete rychle a bez zbytečného stresu. 

Dospělí berou stěhování jako další úkol s pozitivním výhledem do budoucna. Lepší práce, kvalitnější způsob života, ideální prostředí pro rodinu. Děti tak výraznou změnu vnímají spíše negativně. Je nutné je na situaci připravit s předstihem. Nový domov jim několikrát ukázat a začlenit je do plánování a zařizování stěhování. 

Stěhování očima dítěte: velkou roli hraje věk 

Každé dítě vnímá stěhování jinak. Záleží na věku a povaze. Proto je do balení domácnosti aktivně zapojte. Připravte krabice, do kterých si vaši nejmenší uloží plyšáky, hračky, stavebnice a oblíbené předměty. Můžete je nechat zabalit také oblečení a každou krabici je nechat popsat nebo pomalovat. Děti budou vědět, co do krabic zabalily a při vybalování budou přesně vědět, kam sáhnout. 

Děti školního věku je nutné přihlásit na novou školu. Stačí, aby se jeden ze zákonných rodičů dostavil za ředitelem školy a podal žádost o přijetí. Formulář lze většinou najít na webových stránkách školy. O přestupu žáka rozhoduje ředitel školy, do které se žák hlásí tím, že akceptuje žádost o přijetí. 

Objednejte si stěhování od PROFIGROUP

To nejdůležitější máte vyřízené, teď už stačí pouze zavolat naše zdatné stěhováky z PROFIGROUP, kteří vám pomohou zabalit velký nábytek, přestěhovat celý byt i vyklidit půdu.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace