VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Objednejte si profi stěhováky z PROFIGROUP.

Stěhování kanceláří a firem v Praze

Stěhování kanceláře a firmy je složitý proces, který se musí naplánovat do nejmenších detailů. Kromě stěhování archivu, vybavení kanceláře, elektroniky, skladu, popřípadě výrobní linky, musíte vymyslet vhodný termín pro stěhování tak, aby se co nejméně narušil chod provozovny a vy neutrpěli časovou ztrátu při dodání produktů a služeb svým zákazníkům.

Věnujte se maximálně své firmě a proces stěhování svěřte do rukou našich profi stěhováků z PROFIGROUP. Naše stěhovací firma působí na trhu již šestnáct let a za roky praxe jsme přestěhovali řadu firem i výrobních hal. Zavolejte si k nám o termín a my k vám ve sjednaný čas přijedeme se stěhovacím vozem a potřebným počtem stěhováků.

Jak na stěhování kanceláří a firem po Praze

Stěhování firmy a kanceláře nemusí být náročné, pokud svůj projekt vložíte do rukou profi stěhovákům. Zavolejte si do naší stěhovací firmy PROFIGROUP. Pošleme k vám technika, který s vámi probere veškeré podrobnosti, doporučí způsob stěhování a spočítá cenovou kalkulaci. Po odsouhlasení si pro vás rezervujeme místo v diáři a ve sjednaný čas k vám přijede náš tým profi stěhováků. Nabízíme službu stěhování firem a kanceláří na klíč. S touto službou nám pouze předáte klíče a o vše ostatní už se postaráme sami. 

Proč si objednat stěhování kanceláří a firem u PROFIGROUP

Věnujte se plně svému byznysu a stěhování firmy vložte plně do rukou našich techniků. My se postaráme o bezpečné uložení vybavení kanceláře do krabic, připravíme stroje i elektroniku na převoz a následně vše na nové adrese vybalíme a rozestavíme dle vašich požadavků.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace