VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Obraťte se na naše stěhováky z PROFIGROUP.

Stěhování firmy v Táboře? Žádný problém!

Našli jste si nové nebytové prostory a potřebujete co nejrychleji přestěhovat svou kancelář, obchod, nebo salon? Pak se jistě budou hodit šikovné ruce našich zdatných stěhováků a zkušenosti, které se stěhováním firem máme. Naše stěhovací firma PROFIGROUP se zabývá stěhováním firem, kanceláří i salónů nejen v Táboře, ale také v okolí. Obraťte se na nás a v dohodnutém čase se pustíme do stěhování. Ušetříme vám mnoho práce, času a samozřejmě nenarušíme chod vaší firmy. 

Stěhování malé i velké firmy není žádný problém!

Ať už jste majiteli malé firmy, většího podniku, nebo výrobní haly, stěhování na novou adresu nebude žádný problém. Naše stěhovací firma PROFIGROUP disponuje zkušenými a pravidelně školenými stěhováky, máme vlastní stěhovací vozy a při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti. Náš technik k vám přijede na místo a určí přímo cenovou kalkulaci, časový harmonogram a domluví s vámi ideální čas stěhování. U nás brzy zjistíte, že díky našim zkušenostem vše zvládnete rychle a hlavně cenově výhodně. 

Nedělejte si starosti s balením

Dle vašich požadavků vám kromě stěhování, můžeme nabídnout celou řadu nadstandardních služeb. Mezi nejčastější patří zapůjčení krabic na stěhování a obalový materiál. Naši proškolení stěhováci si poradí s demontáží nábytku, regálů a samozřejmě ostatního vybavení. Zajišťujeme službu stěhování na klíč. Pak nám stačí předat klíče a o vše ostatní už se postaráme za vás. 

TIP NA STĚHOVÁNÍ: Rezervujte si stěhování u PROFIGROUP s předstihem. Odpadnou vám starosti s tím, kdo a čím vám přestěhuje vaši firmu!

Proč si zavolat PROFIGROUP?

Objednejte si stěhování podniků v Táboře a okolí 

Podívejte se na naše reference a zjistěte, kolik zakázek za sebou již máme. S námi dopředu víte, kolik za stěhování zaplatíte a máte naprostou jistotu, že vše proběhne podle vašich představ.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace