VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Pak se jistě budou hodit zdatní stěhováci z PROFIGROUP, kteří vám pomohou s odvozem veškerého inventáře vašeho salonu! 

Stěhování kadeřnického salonu v Nepomuku

Povedlo se vám vyjednat výhodné podmínky pro otevření vašeho kadeřnického salonu na nové, lukrativnější adrese v Nepomuku? Pak neváhejte a nechte svůj byznys dále rozvíjet. Těšit se můžete na nové klienty, lepší dostupnost i krásné reprezentativní prostory. To ostatní už nechte na našich zkušených stěhovácích. Co máme na mysli? No přece zabalení, přepravu a následovné rozmístění vybavení vašeho kadeřnictví na nové adrese! 

Jak zajišťujeme stěhování kadeřnictví? 

Pokud už znáte termín, kdy dostanete klíče od nového nebytového prostoru, pak nastává čas, rezervovat si termín u naší stěhovací firmy PROFIGROUP. My k vám pošleme technika, který si prohlédne inventář, připraví vám množství obalového materiálu, krabic, navrhne průběh stěhování i cenovou kalkulaci. Pozor. Ta je u nás od této chvíle neměnná. U nás přesně víte, kolik za stěhování zaplatíte. Technik spočítá obalový materiál, krabice, boxy, připraví stěhovací plán a sestaví cenovou 

Se stěhováním začneme v předem dohodnutém termínu. Tak, abyste nemuseli přeobjednat zákazníky. V předem domluvený čas k vám přijedou naši stěhováci, kteří připraví vybavení kadeřnického salonu na přestěhování. 

Proč si objednat stěhování kadeřnictví u PROFIGROUP

Objednejte si stěhování kadeřnického salonu právě nyní

Stěhování v Nepomuku nebylo nikdy jednodušší. A to ani v případě, že máte velký kadeřnický salon. Objednejte si naše stěhováky z PROFIGROUP. Jsme firma s mnohaletou praxí v oboru. Stěhujeme nebytové prostory a k tomu používáme své vlastní stěhovací pomůcky i stěhovací vůz. Podívejte se na naše reference a sledujte, které nebytové prostory jsme v Nepomuku už přestěhovali.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace