VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Se stěhováním kanceláře a komerčních prostor máme bohaté zkušenosti. 

Stěhování kanceláře v Dobříši

Rozhodli jste se přestěhovat svou kancelář? Pokud vás čeká stěhování v Jincích a okolí, neváhejte, a pozvěte si na pomoc naše šikovné stěhováky. Ti vám pomohou přestěhovat vaši firmu na novou, atraktivnější pobočku do jiné části města. Protože sehnat dodávku či nákladní automobil, do něhož byste mohli naskládat kancelářský nábytek, dokumenty, počítače a další vybavení, je mnohdy nadlidský výkon. Zvláště v místech, kde jsou půjčovny dodávek vytížené. Stejně tak potřebujete i spolehlivé pomocníky. Celý proces vám však usnadní naše odborná stěhovací firma PROFIGROUP

Jak probíhá příprava na stěhování?

U stěhování kanceláře nebo firmy vždy záleží na tom, jak časově jste vytížení. První možností je, že vám náš technik spočítá a následně doručí obalový materiál, krabice a štítky, abyste si všechno sbalili sami. Pokud však ani na toto nemáte dostatek prostoru, využijte naši službu stěhování na klíč. Potom už přijdete přímo do nové kanceláře, která je připravená k okamžitému využití. S námi se nemusíte o nic starat. Stačí nám předat klíče! 

Jaké služby stěhování PROFIGROUP poskytuje?

Nejdříve k vám pošleme technika, se kterým dojednáte rozsah pomoci při stěhování. Poté přijdou na řadu dokumenty, počítače, elektronika a další vybavení kanceláře, které je nutné pečlivě zabalit. Označí se jednotlivé stěhovací předměty, vyřazený inventář se zlikviduje a skartují se nepotřebné dokumenty. V nových prostorách se rozmístí jednotlivý nábytek a předměty tak, jak to potřebujete. Vy přijdete do nové kanceláře a rovnou se můžete pustit do práce. Podívejte se, komu jsme se stěhováním v Dobříši pomohli v našich referencích, a pak si rezervujte termín v našem diáři! 

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace