VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Naši zkušení stěhováci z PROFIGROUP vám poradí, jak správně zabalit jednotlivé typy nábytku.

Jak správně ochránit kancelářský nábytek během stěhování 

Čeká vaši firmu stěhování? Ať už budete stěhovat jen stůl, pár židlí a regál, nebo rovnou celou kancelář, včetně zasedací místnosti a archivu, určitě se vám budou hodit rady, jak vše pečlivě zabalit. Přečtete si důležité tipy o tom, jak připravit věci i nábytek tak, aby nedošlo k poškození hran, rohů, skleněných částí, nebo skleněných výplní u nábytku. 

Jak na balení kancelářského nábytku

Několik skříněk zřejmě zvládnete přestěhovat svépomocí. Zvláště v případě, kdy vlastníte firemní dodávku. V opačném případě rozhodně doporučujeme zkušenou pomoc od profi stěhováků. Stěhujete firmu v Praze a okolí? Pak si na pomoc zavolejte naše specialisty z PROFIGROUP

Naši zkušení stěhováci mají bohaté zkušenosti se stěhováním kancelářského nábytku, vybavení zasedací místnosti i regálů z archivu či skladu. Při stěhování používají speciální obalový materiál a techniku, zamezující mechanickému poškození věcí. Při balení totiž je nutné zabránit poškrábání, odření, otlučení rohů a jiných částí. Speciální obalový materiál a profi stěhovací pomůcky, zabrání poškození. Který to je?

Nechte si přestěhovat kancelář bezpečně

Pokud máte větší kancelář nebo kvalitní nábytek, který nechcete v žádném případě poškodit, doporučujeme, obrátit se na naši specializovanou stěhovací firmu PROFIGROUP. Specializujeme se na stěhování, vyklízení, stěhování těžkých břemen, stěhování firem a i domácností. Podívejte se na naše reference, komu jsme v poslední době pomohli se stěhováním v Praze a okolí!

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace