VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Stěhování na klíč pro každého

V čem spočívá takové stěhování na klíč? Zkráceně řečeno v tom, že vše necháte na stěhovácké firmě. Profigroup má v tomto velké zkušenosti. Stěhujeme na klíč jak domácnosti, tak firmy. A na velikosti nezáleží. Paní Kateřině jsme stěhovali byt 2+1 po Praze.

Byli jsme moc spokojení

"Moc děkuji pánům stěhovákům za kompletní realizaci stěhování na klíč. Bohužel, jsem si v práci nemohla vzít dovolenou, ale už mi končil nájem ve starém bytě a musela jsem se přestěhovat. Rozhodla jsem se tedy využít stěhování na klíč, o kterém jsem se dočetla na webu Profigroup.

S pány jsem se dohodla na termínu dva dny před koncem měsíce. Týden předem mi byly dovezeny krabice, takže jsem si mohla pomalu začít balit. Vzhledem k pracovní vytíženosti jsem toho ale moc nestihla. Čekala jsem, že budou stěhováci naštvaní, až zjistí, že jsem skoro nic nepřipravila, ale nedali na sobě nic znát a hned se pustili do práce.

Já jsem musela odjet na schůzku. Byla jsem šéfem party ujištěna, že se vše v pohodě zvládne a odpoledne, až bude vše připraveno k odvozu, že se sejdeme u nového bytu.

Přiznám se, že jsem byla nervozní, jak to u mě v bytě probíhá.

Asi po hodině od mého odjezdu mi volal šéf party, že vše běží podle plánu a že spousta věcí už je v autech. Ale stejně, znáte to, ten pocit, že nad něčím nemáte kontrolu...

Někdy po obědě jsem dostala zprávu, že vše je naloženo a připraveno k odjezdu. Dokončila jsem tedy v práci to nejnutnější a jela za stěhováky.

Po otevření aut jsem viděla, že veškerý nábytek je pečlivě zabalený. Jedna z mých obav - poškození nábytku při převozu - se tedy nenaplnila.

Pánové mi nábytek nanosili do bytu, rozmístili do místností podle přání a vybalili krabice. Část jsem si vybalila během jejich práce i sama, a tak vše rychle uteklo.

Se stěhováním na klíč od Profigroup jsem byla plně spokojená. Pánové jsou milí, sympatičtí a šikovní. Mohu všem doporučit. Přeji vám spoustu tak spokojených zákazníků, jako jsem byla já."

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o stěhování na klíč nebo běžné stěhování, kdy si věci do krabic připravíte sami, kontaktujte nás. Využít můžete buď mail nebo telefon. V obou případech vám obratem sdělíme nejbližší dostupné termíny a předběžnou cenovou kalkulaci.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace