VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Stěhujeme nejen krabice

Za život člověk nastřádá tolik věcí, že si prostě nemůže pamatovat, kdy a od koho ji dostal. Pak ale existuje samozřejmě řada cenností, u kterých víte přesně k jaké příležitosti jste ji obdrželi. Ať tak či onak, ve chvíli, kdy přijde na řadu rekonstrukce vašich obchodních prostor nebo rekonstrukce vašeho domu, nastane otázka co se všemi věcmi.

Firma Profigroup pro vás zajistí jak přestěhování krabic v jakémkoliv množství, tak i zabalení věcí do těchto krabic. Do našeho auta se vejde až 270 krabic najednou, k dispozici máme více aut.

Stěhujeme knihy, hračky, drobnosti

V minulosti jsme již odváželi například vybavení obecních knihoven, sekteratiátů velkých firem nebo agendu cestovní kanceláře. Na stěhování většího množství krabic jsme vybaveni různými pomůckami, díky kterým zajistíme rychlý průběh stěhování nejen po Praze, ale po celé republice.

Kromě převozu na jakékoliv místo v republice nabízíme také skladové prostory k pronájmu na jak dlouho budete potřebovat. Všechny naše služby, tedy stěhování, vyklízení a skladování se dají pochopitelně i slučovat. Zajistíme tedy v jediný den například stěhování a skladování nebo vyklízení a skladování, či stěhování a vyklízení.

Stěhování krabic je oproti běžnému stěhování bytů či firem specifické v tom, že není potřeba žádný další obalový materiál. Veškerá inciativa se upírá v nošení co největšího počtu krabic najednou, aby celá akce byla co nejkratší. V tu chvíli se hodí dobrá organizace práce, aby bylo stěhování co nejefektivnější.

Půjčujeme krabice na stěhování

Krabice na stěhování vám můžeme zapůjčit jen za cenu dopravy. Krabice vám včas sami dovezeme a až bude rekonstrukce hotova a vy si krabice vybalíte, zase si pro ně přijedeme.

Specializujeme se na stěhování celých bytů a firem. Ať už bydlíte v rodinném domě nebo na statku, neváhejte nás oslovit s poptávkou. V co nejkratším čase vás budeme kontaktovat s návrhy na schůzku, kde probereme vše důležité a následně vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku.

Obraťte se na nás, obraťte se na profesionály ve stěhování!

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace