VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Bylo to fajn stěhování s fajn lidmi. Slečna Tereza si nás vybrala na doporučení kolegy z práce. Nemusela se tedy dlouze zdržovat hledáním na internetu. Rovnou vzala telefon a zavolala nám. A jak její stěhování probíhalo, to si teď můžete přečíst.

Stěhování z vesnice do města

"Jsem čerstvě po škole a čerstvě zasnoubená. Vyrůstala jsem v menší obci jižně od Prahy, kde jsem se i potkala s mým přítelem. On tam jezdil za babičkou a tak jsme se potkávali různě na návsi, na fotbale, na koupališti, až jsme spolu začali chodit. To už je nějakou dobu. Teď o prázdninách mě požádal o ruku. Já souhlasila a tak přišel čas se sestěhovat.

On má byt v pražských Modřanech, pracuje ve velké firmě jako ředitel, a tak při rozhodování, kde budeme společně bydlet, bylo poměrně rychle jasno. Začal tedy pro mě čas balení a přípravy na stěhování. Jak se věci kupily a stále jsem nebyla na konci, bylo jasné, že sama to svým autem neodvezu. Když jsme se pak rozhodli, že si vezmu i nějakou skříň, postel a další větší věci, rovnou jsem se v práci zeptala, jestli někdo nemá číslo na spolehlivou stěhovací firmu.

Jeden z kolegů mi rovnou podal vizitku, že prý se nedávno stěhoval s Profigroup, kluci byli milí, šikovní a ani to moc nestálo. On stěhoval celý byt 3+1 po Praze, zatímco já měla pár osobních věcí a tři nebo čtyři větší kusy nábytku, a tak jsem si říkala, jestli si mám volat stejnou firmu, která se zabývá velkými stěhováními.

Ale zavolala jsem a rozhodně nelituji. Pán na sobě nedal nijak znát, že by má zakázka byla nějak malá a tedy nezajímavá. Naopak. Trpělivě mi vše vysvětlil, nabídl vhodnou variantu k mému stěhování a rychle jsme se domluvili.

Stěhování rychle a levně

Pánové stěhováci přijeli v domluvený čas, hned se vrhli do práce a stěhování rychle ubíhalo. Než jsem se nadála a stačila jim nabídnout něco k pití, už měli téměř naloženo. Nábytek byl obalený a pečlivě připevněný v autě. Vyrazil jsem tedy k příteli do bytu a čekala, až přijede auto s mými věcmi.

Na vykládce už mi to nedalo a několik drobnějších věcí jsem si vynesla sama. Měla jsem pocit, že klukům prostě musím pomoct, aby toho neměli tolik. Byla jsem docela překvapená, že mé věci zavazadlový prostor auta zaplnily téměř úplně. Vážně jsem si myslela, že toho mám jen pár.

Celé stěhování rychle uteklo, nic se nerozbilo a pánové byli opravdu velmi milí a vstřícní. Doporučuji je tedy dál tak, jak je doporučil můj kolega mě a přeji spoustu spokojených zákazníků."

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace