VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Jsme stěhovací firma PROFIGROUP a své zkušenosti se stěhováním lékařských přístrojů máme již 16 let. 

Stěhování ordinace v Praze 

Plánujete se přestěhovat na novou lukrativnější adresu a hledáte odbornou stěhovací firmu, která by vám přestěhovala vaši ordinaci na klíč? Objednejte si firmu PROFIGROUP. Jsme stěhovací firma, působící na trhu již od roku 2005. Za tuto dobu jsme v Praze přestěhovali mnoho ordinací a lékařských praxí. Stěhujeme těžká břemena, vybavení ordinace, elektroniku i lékařské stroje. 

Jak probíhá stěhování ordinace

Stěhování ordinace probíhá na základě předem sjednaného stěhovacího plánu. Zavolejte si k nám do firmy PROFIGROUP a my k vám pošleme našeho technika, který doporučí průběh stěhování a připraví stěhovací plán. Pomůžeme vám se stěhováním archivu, vybavením kanceláře i zdravotnického materiálu. Domluvte si přesný termín pro stěhování. My k vám pošleme tým zdatných a zkušených stěhováků ve vlastním stěhovacím voze. Připravíme vše na stěhování, následně odvezeme vybavení ordinace na novou adresu a následně pak vše připravíme na další použití.

Výhody stěhování ordinace od profi stěhováků

Objednejte si stěhování ordinace u nás

Nedělejte si starosti, jak svou ordinaci přestěhujete na novou adresu. Objednejte si naši firmu PROFIGROUP. Náš tým profi stěhováků se postará o to, aby vaše ordinace byla přestěhována včas a bezpečně.  Při stěhování doporučujeme vybrat službu stěhování ordinace na klíč, kdy zajistíme kompletní stěhování, včetně balení vybavení ordinace.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace