VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Stěhování po ČR

Stěhování z Prahy

Dostali jste pracovní nabídku, rozhodli jste se studovat nebo se stěhujete za láskou? My nebudeme řešit, proč se stěhujete, my vás prostě odstěhujeme. Ať už budete chtít přemístit svůj nábytek do vedlejšího města nebo na druhý konec republiky.

Jednoduchá kalkulace ceny

Zvolili jsme formu v jednoduchosti je síla, a tak i naše cena se dá velmi jednoduše spočítat. Podle velikosti party, kterou na vaše stěhování pošleme, bude i hodinová sazba. Podrobný ceník najdete v příslušné záložce v menu. Vždy se počítá doba nakládky, vykládky a cesta tam i zpět.

Obalový materiál

Při stěhování používáme obalový materiál osvědčené kvality. Už několik měsíců odebíráme bublinkovou fólii i stretch fólii a krabice od stejného dodavatele. Za kvalitu se tedy můžeme zaručit osobními zkušenostmi. Není pro nás problém demontáž a opětovná montáž nábytku.

Dříve začít, dříve skončit

Při stěhování na větší vzdálenost je vhodné zahájit stěhování už v brzkých ranních hodinách. Je potřeba počítat s časem potřebným na dojezd i s tím, že nějaký čas zabere i samotná vykládka. A není vhodné začít bydlení na nové adrese tím, že budeme rozčilovat nové sousedy hlukem na společné chodbě třeba v deset večer.

Stěhujeme kamkoliv

Pokud je začátek nebo konec akce v Praze či Středočeském kraji, není pro nás problém jet pro zakázku kamkoliv. Naše zákazníky jsme stěhovali do Ostravy, Brna, Hradce Králové, Plzně, Liberce, Českých Budějovic a dalších velkých měst. Při stěhování je možná i mezizastávka na další adrese.

Reference

Eduard Krutzner: "Mám pro Vaši firmu jen samou chválu, oba pánové byli velice ochotní a svou práci odvedli na výbornou. Rád Vaši firmu doporučím všem známým, pokud se budou stěhovat. V dnešní době takové perfektní služby jsou vzácností,"

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace