VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Stěhování Profigroup

Jak probíhá stěhování s Profigroup? Základem je komunikace. Od prvotního kontaktu s vaší poptávkou až po samotnou realizaci jste neustále informováni o všem podstatném. Naši pracovníci mají se stěhováním řadu zkušeností a zakázky vedou přesně podle přání klienta.

Na vaši poptávku stěhování (nebo vyklízení, či skladování) odpovídáme zpravidla obratem. Naši operátoři jsou připravení vám vysvětlit vše potřebné a na základě vašich informací nabídnou optimální počet stěhováků s nezávaznou cenovou nabídkou stěhování.

Pokud budete mít zájem, zavezeme vám krabice ke stěhování. Půjčujeme je za vratnou zálohu a účtujeme si jen dopravu. Po stěhování si pro ně, až si v klidu vybalíte, opět dojedeme.

Obalit, zajistit, dopravit - není problém

V rámci stěhování nabízíme zákazníkům, na rozdíl od některé konkurence, řadu úkonů zcela zdarma. Přistavení vozu, obalová služba, demontáž a montáž jsou jen částí z těchto činností.

Stěhování Profigroup, to je také kvalitní vozový park a obalový materiál. Spoléháme na kvalitní dodavatele, od nichž kupujeme bublinkovou a streč fólii. Vozový park pravidelně servisujeme a rozšiřujeme.

Vzhledem k velikosti nákladového prostoru jsou naše auta vhodná především na stěhování větších domácností nebo stěhování firem. Snažíme se však vyhovět i žádostem o drobné převozy.

Pravidelná stěhování v Praze

Za dobu působení na českém trhu stěhování, vyklízení a skladování jsme získali řadu pravidelných zákazníků. Mezi ně patří velké nadnárodní firmy, ale i známé osobnosti, které oceňují především diskrétnost a profesionalitu našich pracovníků.

Z kladných referenci, které nám poskytují zákazníci stěhování Profigroup, je patrné, že velkou váhu má i fakt, že všichni naši zaměstnanci jsou Češi. Kluci jsou vstřícní, ochotní a pracovití. S každým problémem se snaží co nejefektivněji vypořádat, aby byl zákazník spokojený.

Kontaktujte nás a staňte se dalším spokojeným zákazníkem stěhování Profigroup.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace