VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Periferie Prahy se neustále rozrůstá o nové rodinné domy. Spoustu mladých rodin jsme do nového domova (Vestec, Jesenice, Mníšek, Řitka, Hostivice a další) stěhovali my. Jsme připraveni přestěhovat i vás.

Zkušený tým

Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti stěhování, vyklízení a autodopravy. Nově nabízíme i skladování. Vaše věci (skříně, postele, komody a další) tak dokážeme nejen pečlivě obalit a přemístit v případě stěhování, ale také rozložit a vyhodit pokud se jedná o vyklízení. Každou zakázku vede šéf party, který na stěhování dohlíží a koordinuje jej.

stěhovací parta

Rodinný dům

Před stěhováním rodinného domu je vždy nutná prohlídka našeho technika. Ten si s vámi domluví schůzku a vybere pro vás nejvhodnější variantu stěhování. Rodinné domy stěhujeme se dvěma až pěti vozy a čtyřmi až dvanácti pracovníky. V případě potřeby jsme schopni flexibilně počet pracovníků i aut upravit.

Obalový materiál

Během stěhování používáme kvalitní obalové materiály - bublinkovou fólii, stretch fólii, deky, molitanové rohy. Vše je zákazníkovi k dispozici. Nabízíme i zapůjčení krabic oproti vratné záloze. Obalení vašeho nábytku není povinností, náš pracovník vám obalový materiál nabídne a je jen na vás, zda jej využijete.

Realitní služby

V případě zájmu vám můžeme nabídnout nejen službu vyklízení, ale také pouze dopravu (auto s řidičem), skladování nebo zprostředkujeme prodej přes smluvní realitní kancelář.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace