VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Stěhování sídliště Řepy

V nedávné době jsme se již poněkolikáté vrátili na stěhování ze sídliště Řepy. Velké bytové domy jsou bydlištěm pro tisíce lidí a naše firma již pomohla desítkám z nich se přestěhovat. Ať už směrem pryč nebo směrem sem.

Tentokrát jsme stěhovali z řepského sídliště manželský pár Tomáše a Petru z bytu 3+kk po Praze.

Jelikož měli v bytě řadu vestavěného nábytku, který nestěhovali s sebou, navrhli jsme realizaci stěhování z partou tří pracovníků a jedním autem.

Když starý nábytek překáží novému, je čas jej vyhodit! Objednejte vyklízení od Profigroup!

Proč stěhovat s námi

Manželé si nás na stěhování vybrali na doporučení svého známého, kterého jsme stěhovali dva měsíce před tím. Měli tedy zevrubnou představu o tom, jak stěhování s Profigroup probíhá.

Naše parta dorazila na stěhování na sídliště Řepy s mírným předstihem. Doprava v Praze pro nás byla tentokrát opravdu příznivá :) Šéf party prošel se zákazníkem byt a upřesnil si počet stěhovaného nábytku a krabic. Pak už začal kolotoč naučených pracovních postupů, který vede k co nejefektivnějšímu stěhování.

Provedli jsme demontáž nábytku, který bychom nemohli odnést z bytu vcelku. Vše bylo pečlivě obaleno do bublinkové fólie a opatrně odneseno do vozu. Po upevnění celého nákladu, kterého bylo plné auto, jsme vyrazili na místo vykládky.

Potřebujete něco uskladnit? Vyzkoušejte skladování od Profigroup!

Cena stěhování po Praze

Jelikož nám manželé Tomáš a Petra zavolali na doporučení jiného zákazníka, od kterého obdrželi naši vizitku se slevou, měli nárok na tuto slevu. Předběžný odhad ceny stěhování činil osm až dvanáct tisíc korun. Vysoké rozpětí odhadu bylo způsobeno především nutností demontáže a také vyšším patrem, ze kterého se stěhovalo.

Stěhování nakonec trvalo kolem sedmi hodin a zákazník za stěhování a obalový materiál po slevě zaplatil necelých deset tisíc korun.

Také zde odvedli naši stěhováci skvělou práci, za kterou byli odměněni pochvalou.

Kontaktujte nás

Objednejte si naše služby i vy! Stěhovali jsme již tisíce domácnosti i firem, známé osobnosti, velké nadnárodní podniky. Máme zkušenosti s dopravou po celé republice a stěhováním všech velikostí bytů i kanceláří.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace