VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Ve stěhování domácností a firem jsme se posunuli již mezi absolutní špičku v České republice. Naši pracovníci dbají na pečlivost, poctivost a celkovou profesionalitu. A čas od času jsme za naší píli odměněni v podobě stěhování známé osobnosti.

Stěhování hvězd

Už v minulosti jsme měli tu čest stěhovat například Karla Gotta, či Bohuše Matuše a dalším zpěvákem, který se rozhodl využít našich služeb stěhování byl Tomáš Klus. Český písničkář nechal stěhování tak trochu na poslední chvíli, a tak najít termín nebylo jednoduché. Nakonec se nám však podařilo vše vyřešit k oboustranné spokojenosti.

Hned od příjezdu na místo nakládky bylo jasné, že stěhování bude v příjemné atmosféře. Pan Klus přijal naše kluky s otevřenou náručí a v tomto duchu se neslo celé stěhování. Prošli jsme místnosti, abychom zjistili, co všechno se bude stěhovat. Poté jsme vše pečlivě zabalili a odnosili do auta, kde jsme vše zajistili proti poškození.

Přejezd a vykládka pokračovaly bez nervů. Stěhování jsme zakončili roznosem veškerého nábytku podle přání zákazníka. Nábytek jsme zbavili obalů. Až teprve po úplném ukončení akce a kontrole zákazníkem jsme požádali pana Kluse o možnost pořízení snímku k tomuto článku.

Děkujeme za svolení, děkujeme za příjemné stěhování a přejeme v rodinném i pracovním životě vše dobré.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace