VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Se stěhováním máme mnohaleté zkušenosti.

Stěhování Praha 2

Pro kompletní stěhování bytu, domu, kanceláře nebo skladu na Praze 2 doporučujeme zavolat naše profi stěhováky, kteří jsou vyškoleni pro bezpečné stěhování vybavení z domácnosti, kancelářského nábytku, elektroniky i strojů. Specializujeme se na stěhování, vyklízenískladování

Odvoz starého nábytku

Během stěhování najdete mnoho nepotřebných věcí, které už nebudete chtít stěhovat na novou adresu. Pro takové účely zajistíme přistavení velkoobjemového kontejneru a následný odvoz starých věcí, nábytku i dalšího odpadu do sběrného dvora nebo na skládku. Po stěhování uklidíme hrubé nečistoty. 

Cena stěhovacích služeb

Než se pustíme do stěhování, připravíme vám cenovou nabídku šitou na míru přesně vašim požadavkům. Během stěhování nabízíme mnoho doplňkových služeb, jako je zapůjčení obalového materiálu, krabic a boxů. Zajistíme pomoc s balením nebo vyklízení sklepní kóje apod. Cenu za jednotlivé služby najdete na našich internetových stránkách. 

Proč si vybrat pro stěhování v Praze 2 firmu PROFIGROUP

Jsme stěhovací firma s patnáctiletou tradicí a specializujeme se na stěhování v Praze a jejím širokém okolí. V našem týmu pracují vyškolení stěhováci, kteří přesně vědí, jak vystěhovat každý kus inventáře i z těžko přístupných míst v činžovních domech v této staré části Prahy. 

Při stěhování používáme výhradně profi stěhovací techniku. Vlastníme spolehlivé, moderní a prostorné stěhovací vozy, do kterých bezpečně uskladníme každý kus nábytku. Objednejte si naší stěhovací firmu a nespoléhejte na kamarády s dodávkou, do které se vejde pouze zlomek inventáře.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace