VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Ať už potřebujete odvézt nábytek z Prahy nebo jakéhokoliv města ve Středočeském kraji, neváhejte se na nás obrátit. Máme řadu let zkušeností a spokojený zákazník je pro nás naprostou prioritou.

Stěhování z Prahy

Po Praze stěhujeme domácnosti i firmy již řadu let. Po domluvě se zákazníkem posíláme na realizaci stěhování pouze nezbytně nutný počet pracovníků, abychom zbytečně nenatahovali ekonomickou náročnost celé akce.

Každý zákazník tak dopředu ví, za jakou sazbu stěhování jeho bytu proběhne. Zakládáme si na férovém jednání, snažíme se v maximální možné míře vyhovět požadavkům zákazníka, aby byl spokojený a naší firmu doporučil svým známým nebo kolegům.

Přestěhujeme firmu i dům

Ať už plánujete přestěhovat svou firmu nebo celý rodinný dům, i to dokážeme zajistit. Mezi  naše zákazníky v minulosti patřily například hotel Hilton, Škoda Auto, Doosan, Fyzikální ústav Akademie věd ČR, Univerzita Karlova v Praze a další.

Největší část našich klientů však tvoří běžné domácnosti. Stěhujeme byty 2+1, 3+1 i celé domy nebo kancelářské budovy. Naše ceny jsou závislé na množství pracovníků, kteří jsou potřeba k hladké realizaci akce. Není pro nás problém odvézt váš nábytek mimo město i na velké vzdálenosti.

Služby zdarma

Do naší kalkulace nepočítáme nastoupaná patra, ani ujeté kilometry. Zdarma nabízíme i demontáž a montáž nábytku. Zdarma je také přistavení auta a počáteční cenová kalkulace. Stěhovat s Profigroup je prostě výhodné. Za své peníze dostanete nejvyšší kvalitu.

Za mírný poplatek si u nás můžete pro své stěhování zapůjčit i krabice. Nabízíme jak klasické stěhovací krabice z tvrdého kartonu, tak také boxy z plastu. Ceník půjčovného a podmínky najdete v článku ZDE.

Skladování a další služby

Ve spolupráci s partnerskou společností pro vás zajistíme i skladování, a to jak krátkodobé, tak dlouhodobé. Ceny skladu máme od 150 Kč za m2. Vše závisí na velikosti skladového prostoru a délce pronájmu. Podrobnosti k naší službě skladování (ceny, kontakt) najdete ZDE.

Služba skladování od Profigroup je výhodná i v tom, že pro vás zajistíme i odvoz. Nemusíte tak pracně koordinovat činnost více firem, ale vše máte od jedné.

Další nově zahájenou divizí je čištění prostoru ozonem. Pokud předchůdce ve vaší kanceláři kouřil a vám je pach z cigaret nepříjemný, pak právě ozonizace je pro vás řešením. Čištění ozonem je dobré pro eliminaci zápachu ze zvířat, plísní.

Dezinfekce není nijak časově náročná a stojí úměrně velikosti prostoru v ceně od 1500 Kč. Více se o naší službě dozvíte ZDE.

Kontaktujte nás

Je toho opravdu hodně, co umíme. Jsme specialisty na všechny služby, které nabízíme - stěhování, vyklízení, skladování i ozonizaci. Kontaktujte nás a vyžádejte si nezávaznou cenovou kalkulaci Určitě budete spokojeni.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace