VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Obraťte se na stěhováky z PROFIGROUP. 

Stěhování z Prahy do Plzně rychle a snadno

Už znáte termín, kdy se budete stěhovat na novou adresu? Pokud stěhujete svou domácnost, ve které jsou skříně, gauč, postel, kuchyň nebo nějaké elektrospotřebiče, pak jistě budete potřebovat také šikovné stěhovací pomůcky a silné pomocníky. Pozvěte si na pomoc zdatné stěhováky z PROFIGROUP. Zajistíme stěhování domácnosti, firmy i skladu. Specializujeme se na stěhování v Praze a okolí, zajišťujeme také vyklízení a skladování

Stěhování bytů a rodinných domů Praha - Plzeň 

Potřebujete přestěhovat svůj byt či dům? Nezáleží na tom, kolik věcí, skříní a krabic budete potřebovat přestěhovat. Disponujeme různě velkými vozy. Na místo pošleme našeho technika, který určí, kolik stěhováků k vám pošleme a jak velké auto bude potřeba. Zaměřujeme se na stěhování, vyklízení, převoz velkých předmětů a historicky cenných předmětů, nabízíme skladové prostory k pronájmu. 

Stěhování komerčních prostor Praha - Plzeň 

Potřebujete přestěhovat kancelář, obchod, restauraci nebo hotel? Objednejte si naši stěhovací firmu PROFIGROUP. Stěhování velkého i malého podniku pro nás není žádný problém. Zajistíme stěhování firmy na klíč a se stěhováním začneme ve vámi požadovaném čase. Díky tomu nebudete muset měnit otevírací dobu nebo přerušovat výrobu. 

Proč doporučujeme stěhování od PROFIGROUP 

Objednejte si stěhování Praha - Plzeň 

Objednejte si profi stěhování z Prahy do Plzně či obráceně a ušetřete za nákup obalového materiálu, stěhovacích pomůcek a pronájem dodávky. Ať už budete stěhovat domácnost nebo firmu, obraťte se na naše zdatné stěhováky z PROFIGROUP. S námi bude stěhování hračka. Zajišťujeme stěhování na klíč. Podívejte se na naše reference, komu jsme již se stěhováním poslední dobou pomohli, a inspirujte se našimi tipy, jak vše pečlivě zabalit do krabic.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace