VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Stěhujeme po Praze

Ať už potřebujete přestěhovat nábytek po Praze, stěhujete se z Prahy nebo se stěhujete do Prahy, se vším si poradíme. Náš tým zkušených pracovníků má za sebou stovky stěhování od bytu 1+1 až po velké rodinné domy či firmy.

Obalujeme zdarma

Během stěhování je zákazník průběžně informován o všem, co jej čeká. Začínáme prohlídkou bytu a určením, co se bude stěhovat. Následuje soupis předběžné kalkulace a obalování nábytku choulostivého na odření či jiné poničení. Obalová služba je v rámci stěhování zdarma. Zákazník platí pouze za spotřebovaný materiál.

Demontáž je v ceně

Příplatky se neplatí ani za případnou demontáž a montáž skříně, postele a dalšího nábytku. Naši pracovníci jsou ochotní pomoct se vším, co si bude zákazník přát. O všechen nábytek bude pečlivě postaráno, skládání do auta probíhá s velkou opatrností a se zřetelem na křehkost jednotlivých kusů stěhovaných věcí.

Za kolik to bude

Cena stěhování u nás závisí na době stěhování. Hodinová sazba se počítá od přistavení vozu k místu nakládky. Mimo hodinovou sazbu je pouze spotřebovaný obalový materiál a těžká břemena. Vždy záleží na množství stěhovaných kusů, vzdálenosti od bytu k autu (patro, místo na parkovišti), možnosti využití výtahu a dalším.

Cenová nabídka zdarma

Kontaktujte nás na mejlu či telefonu s vaší poptávkou a obratem obdržíte cenovou nabídku. Je jen na vás zda ji poté přijmete a stanete se naším dalším zákazníkem.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace