VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775

Stěhování bytu či rodinného domu vyžaduje mnoho stěhovacích krabic, boxů, ale také dostatečný počet šikovných a silných rukou a v neposlední řadě velký vůz, do kterého se vejde co nejvíce z vašeho inventáře.

Poradíme, kde vzít velké stěhovací auto!

Stěhování v Praze? Žádný problém!

Stěhování i malého bytu vyžaduje pronájem velkého vozu. Proč? Abyste do něj bezpečně uložili veškerý inventář a to včetně krabic, skříní, gauče, postele, vestavěných skříní, apod. Než si pronajímat dodávku, do které se toho moc nevejde, raději si na pomoc přizvěte zkušené stěhováky. Náš tým z PROFIGROUP disponuje vlastními stěhovacími vozy, do kterých vložíte vše, co váš byt obsahuje. Ušetříte tak mnoho finančních výdajů za naftu! 

Ušetřete a stěhování další výdaje 

Pokud nemáte ve spíži dostatek kartonových krabic, lepenky, balící folie a dalších pomocníku pro bezproblémové balení, pak doporučujeme, obrátit se na stěhovací firmu. Naše firma PROFIGROUP vám zajistí zapůjčení obalového materiálu. Naši stěhováci používají vlastní stěhovací pomůcky a při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti. To proto, kdyby se nešťastnou náhodou něco poničilo. 

Zajistíme pevnou cenovou nabídku, včetně stěhovacího plánu 

Zavolejte si k nám o pomoc při stěhování. Pošleme k vám na místo technika, který zhodnotí situaci, změří si největší kusy nábytku, a poradí s výběrem správného druhu obalového materiálu. Pak připraví cenovou nabídku spolu s harmonogramem stěhování. Cena je neměnná. S námi dopředu víte, kolik vás stěhování bude stát!

Objednejte si stěhování od PROFIGROUP

Neřešte, jak a čím přestěhujete skříně, komody, gauč, krabice a elektroniku z vaší domácnosti. Naši stěhováci z PROFIGROUP vám pomohou se stěhováním, případně zajistí stěhování na klíč. S námi vám odpadnou všechny nepříjemné starosti spojené se stěhováním! Shlédněte naše reference, komu jsme poslední dobou se stěhováním pomohli. 

----**@Articles/category.latte**---- Tento článek neobsahuje žádné produkty ----****----
Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace