VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Stěhování kanceláří v Praze je dlouhodobě naší základní službou. Máme zákazníky mezi malými živnostníky i nadnárodními firmami.

Přestěhujeme firmy

Velikost stěhované firmy pro nás není žádnou překážkou. Máte jednu kancelář se stolem a skříní? Přijedeme, zabalíme, bezpečně převezeme a vyložíme na určené místo. Jste velký kolektiv 60 pracovníků? Není problém. Přijedeme na prohlídku, navrhneme nejefektivnější postup a po odsouhlasení se vrhneme na práci.

Cena jasně daná

S našimi zákazníky jednáme na rovinu. Po zjištění rozsahu stěhování informujeme o cenové nabídce. Naše ceny jsou konečné, tedy včetně DPH. Žádné dodatečné poplatky! Jsme profesionálové, ale zároveň zůstáváme lidmi, dá se s námi na všem domluvit.

Stěhujeme po Praze i mimo

Naším hlavním regionem pro stěhování je Praha. Nebojíme se však vyjet i za hranice hlavního města a stěhovat i na větší vzdálenosti. Kromě stěhování nabízíme i vyklízení nebo dopravu (čtěte ZDE). Nejčastějšími městy kam stěhujeme, jsou Příbram, Beroun, Benešov, Dobříš nebo Mníšek.

Kompletní služba

Ke standardní službě stěhování náleží i obalování, demontáž a montáž zdarma. Používám osvědčené obalové materiály od předních výrobců. K dispozici máme na každé stěhování bublinkovou fólii, stretch fólii, deky a spoustu krabic či šatních boxů.

Zavolejte o cenu

Neváhejte a přeneste vaší starost na naši zkušenost. Přestěhujeme vaší firmu za jediný den - rychle, ochotně a za rozumnou cenu.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace