VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775

Firma Profigroup zajistí stěhování po Praze, středních Čechách i dalších lokalitách. Máme zkušené pracovníky, kteří zajistí klidný přesun vašich věcí.

Region působnosti

Každým dnem se snažíme naše služby vylepšit. A to nejen co se týká stěhování, ale také vyklízení, skladování nebo autodopravy. Působíme na celém území hlavního města Prahy, ve Středočeském kraji, Jihočeském kraji a Plzeňkém kraji.

Služby zdarma

K našim činnostem přidáváme nadstandardní péči v podobě služeb zdarma. Během stěhování může zákazník bezplatně využít například obalovou službu, demontáž a opětovnou montáž nábytku. Při vyklízení nabízíme základní úklid vyprázdněných prostor firmy či bytu.

Stěhování

Naší základní službou i po sedmi letech činnosti zůstává stěhování - Řepy, Zbraslav, Smíchov, Stodůlky, Modřany i další části Prahy už máme projeté křížem krážem. Stěhováky pečlivě vybíráme a nemůže u nás pracovat každý. Všichni kluci mají zkušenosti s řízením v hustém provozu i skládáním nábytku do auta tak, aby se zabránilo poškození.

Jsme pojištění

I přes velkou pečlivost při manipulaci a uložení se může stát, že se některá část nábytku poškrábe. Pro tyto případy jsme pojištěni u České pojišťovny. Odpovědnosti se nezříkáme. Všechny tři pojistné události, které jsme za sedm let působnosti řešili, byly vybaveny do měsíce.

Prohlídka zdarma

Pro rodinné domy, firmy a byty o velikosti 3+1 a větší nabízíme návštěvu našeho technika. Prohlídka a cenová nabídka jsou zcela zdarma, bez závazku k realizaci zakázky naší firmou. Odstěhovali jsme stovky domácností a řadu velkých i menších firem. Staňte se i vy naším dalším spokojeným zákazníkem!

----**@Articles/category.latte**---- Tento článek neobsahuje žádné produkty ----****----
Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace