VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775

Stěhujeme už řadu let a za tu dobu jsme poznali, že občas chtějí zákazníci nějaký kus nábytku vyhodit. Aby si nemuseli volat další firmu, rozhodli jsme se zařadit vyklízení do našich služeb.

Vyklízení

Službu vyklízení děláme se stejnou pečlivostí jako stěhování. Přijedeme si pro jeden kus nábytku nebo pro celý dům nepotřebných věcí. Máme velký počet zaměstnanců i aut, a tak pro nás není problém realizovat jakkoliv objemnou zakázku na vyklízení.

Region

Působíme v regionu Praha a Středočeský kraj. Každý rok se však hranice naší působnosti rozšiřuje a není výjimkou, že jedeme vyklízet do Plzně, Strakonic nebo dalších měst mimo Prahu a Středočeský kraj. Vyklízecí práce jsou zkrátka potřeba všude a my se snažíme zákazníkům co nejvíce a co nejrychleji vyhovět.

Flexibilita

Zakázek na vyklízení máme poměrně hodně, a tak ne vždy můžeme přijet přesně v termínu, který si žádá zákazník. Jelikož však máme více part, většinou najdeme vhodný termín do dvou až tří dnů okolo požadovaného datumu. Vše také záleží na rozsahu zakázky - pro jednu skříň můžeme dojet třeba i ten den, vyklízet dům však vyžaduje větší přípravu i větší partu, která je potřeba zamluvit více dní dopředu.

Cena vyklízení

Opět hodně záleží na velikosti zakázky. Vyklízíme od 2500 Kč. Pokud si zákazník domluví odvoz na sběrném dvoře, není problém vyložit věci tam. Pokud chce mít zákazník vše bez práce, odvážíme nábytek k likvidaci na smluvní skládku. Můžeme také odvézt nábytek na charitu, do bazaru, na chalupu nebo na nějaký čas uskladnit.

Co vyklízíme

Nejčastěji odvážíme k likvidaci nábytek - skříně, stoly, židle, komody, postele. S tím souvisí i oblečení, nádobí, povlečení a podobně. Dokážeme vyprázdnit i zaneřáděné byty po neplatičích, dlouho neobývané domy, stodoly, půdy a další.

Kontaktujte nás

Jsme připraveni realizovat i vaši poptávku. Neváhejte nás kontaktovat na mailu nebo telefonním čísle uvedeném v kontaktech. Staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

----**@Articles/category.latte**---- Tento článek neobsahuje žádné produkty ----****----
Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace