VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Výběr stěhovacího vozu podle poptávky

Pokud necháte objednání stěhovací firmy na poslední chvíli, vystavujete se riziku, že zástupce firmy nestihne přijít na prohlídku a počet pracovníků i velikost auta budete řešit s operátorem po telefonu. Pak stačí, abyste zapomněli na "pár drobností" a celé stěhování se neúměrně prodlouží.

Na základě vašich informací totiž operátor podle předchozích zkušeností vybere nejoptimálnější počet pracovníků a aut k realizaci vaší zakázky. Pokud tedy před objednávkou sdělíte, že potřebujete přestěhovat pár větších kusů a nějaké drobnosti a ve skutečnosti stěhujte kompletní byt 4+1, zajistíte si pořádně dlouhé stěhování. Na pár drobností mohou být vyslaní jen dva stěhováci s tranzitem, na stěhování bytu 4+1 by přijeli nejméně ve čtyřech, ale spíš ještě ve větším počtu lidí a s velkými dodávkami.

Stěhování v nejkratším čase

Mějte na paměti, že operátor stěhovací firmy vám vždy navrhne nejlepší řešení, které směřuje zejména k co nejkratšímu času pro stěhování. Stěhováci jsou v práci sehraní a pokud jich přijede větší množství, dokáží si zorganizovat činnosti tak, aby vše klapalo na jedničku a bylo co nejrychleji naloženo.

Samozřejmě dbáme během práce na bezpečnost vašich věcí. Nic se nesmí uspěchat. Věci, které jsou náchylné na odření, jsou obaleny do bublinkové fólie, ostatní balíme do stretch fólie, ochranných rohů, dek apod. K nošení používáme popruhy, rudlíky a "kšandy".

Jsme nejen stěhováci

Standardně nabízíme ke stěhování "něco navíc". Odšroubujeme vám poličku ze zdi, demontujeme skříň, odpojíme pračku. Neúčtujeme žádné příplatky. Naši kluci jsou velmi ochotní, vstřícní a pracovití.

Kromě stěhování nabízíme také vyklízecí služby, autodopravu nebo skladování. Neváhejte a obraťte se na nás s vaší poptávkou. I vy můžete být naším dalším spokojeným zákazníkem.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace