VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Jsme stěhovací firma, která se zabývá i vyklízením, autodopravou a skladováním. K sekci vyklízení jsme nyní přidali ještě možnost dezinfikovat prostor ozonem.

Vyklízení bytů a kanceláří

Na zakázkách vyklízení bytů nebo kanceláří se často stane, že v prostorech dlouho nikdo nebyl, a tak je místnost zatuchlá nebo jinak pachově znečištěná. Nyní máte možnost i u nás objednat dezinfekci ozonem, která vás nepříjemného zápachu zbaví.

Ozonizace trvá přibližně hodinu na jednu místnost. Cena dezinfekce se pohybuje okolo tisícovky za hodinu práce.

Vyklízení provádíme každý všední den od pondělí do čtvrtka. Přednostně odvážíme nábytek na skládku, kam s námi již zákazník nemusí a vyklízení tak pro něj skončí ve chvíli, kdy naši kluci odnesou poslední kus nábytku z bytu.

Smluvní skládka

Díky tomu, že máme domluvenou spolupráci se smluvní skládkou, můžeme nabídnout našim zákazníkům výhodné ceny ekologické likvidace. Samozřejmě, pokud vás netlačí čas, můžeme vše zlikvidovat na nejbližším sběrném dvoře, kam však s námi musíte kvůli doložení místa bydliště.

Dvě služby od jedné firmy

Během vyklízení také není problém jakoukoliv věc či kus nábytku přestěhovat do vašeho bytu nebo kanceláře k dalšímu využití. Spojíte tak vyklízení zároveň se stěhováním u jedné firmy a nebudete muset složitě koordinovat činnost více firem, aby vše navazovalo bez zbytečných prodlev.

Kontaktujte nás s poptávkou

Neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou na naše služby. Obratem vás budeme informovat o cenové nabídce. Staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace